Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig sir a kiscica?

Meddig sir a kiscica?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Amíg meg nem nyugszik.
2009. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi:-)úgy gondoltam,h hány hetes koráig?éjjel-nappal.pici még kb2.5-3 hetes most.
2009. jún. 14. 01:16
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
miért sír? hol az anyukája?
2009. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém is pici volt mikor találtam, bár ő olyan egy hónapos lehetett. Ő még akkor is sírt mindig ha magára maradt.

Gondolom nincs anyukája, mert akkor csak olyankor sírna, ha etetés jön, és anyu még nem ért haza.

Voltak ilyen cicáink, még menni sem tudtak és eltűnt az anyjuk, na azok mint az orgonasípok kivéve, ha aludtak. Nekik kerítettünk pótmama cicát, mikor önállóan ettek visszahoztuk őket, ők utána nem sírtak.

Ne rakd magadtól külön, csinálhatsz ilyen "zsebit" a ruhádra nyakba akasztósat, biztos sikerül összehozni egy kényelmeset-biztonságosat, ha épp valami dolgod van abban alhat, és beszélgethetsz hozzá, szocializálódik, plusz egyszerűbb, mert nem kell letenni az öledből, ha arrébb akarsz menni, és a kezeid is szabadok.

Aludni is a közeledben aludjon, ha felkel ugyanis tuti visítani fog egyedül, akkor hamarabb megtudod nyugtatni.

Egyébként én felnőtt macskánál is tapasztaltam ezt, baleset érte és sírt egyedül, nem lehetett magára hagyni az első napokban, alig bírt szegény járni és vonszolta magát utánam, fontos nekik a közelség.

2009. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha éhes, ha fázik, ha magányos, ha... nincs rendben az élete.

Nem jó ha sokat sír. Valamit rosszul teszel vele.

2009. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
talált macsek,anya nélkül.az ok,h miért sir,de kb.meddig.kicsit fárasztó.Mint amikor a lányom volt pici.tutulás,alvás...külömben nagyon édi kis tigris.
2009. jún. 15. 02:20
 7/10 anonim ***** válasza:
az én kisebbik cicám kb. 3 hétig sírt,miután elhoztuk az anyukájától,éjszakára bevonult a mosógép mögé,nem maradt el velünk,és nappal is csak nyüsszögött,pedig ő akkor már 10 hetes volt. de a mai napig is nyafogós,a neve is ez Belvárosi Sopánka:-)
2009. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én 4 hetes cicám csak az első két-három napban sírt, akkor is leginkább éjszaka, úgyhogy elég sűrűn fel kellett kelnem etetni. Akkor pár óra csend, és újra kezdte...
2009. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%

Valószínüleg éhes, vagy magányos.


4 hetes kiscicát KEGYETLENSÉG elszakítani az anyától. Ha nagyon sürgös 2 hónaposssan már ellehet venni tőle, de jobb várni 3 hónapos koráig.

2009. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért került hozzám 4 hetesen, mert az anyjuk nem gondozta a kicsiket. Tudom, hogy korai, minimum 8 hetes korban lehet elválasztani őket, de nálunk így alakult.
2009. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!