Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. mennyi idő kell 1 kiscicán...

Kb. mennyi idő kell 1 kiscicának (8-9 hetes), hogy megszokja az új helyét?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén hozom el a tenyésztőtől, és arra lennék kíváncsi, hogy ki kellene-e vennem szabit, hogy több napig vele legyek az elején? Vagy elég ha péntektől vasárnapig "babusgatom", vagyis szoktatom az új környzetehez? Hány nap alatt szokja meg a változást?
2009. jún. 14. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy pénteki napon hoztam el 2 kis cicust. Már hétfőre elég szépen megszoktak szerintem. Mondjuk ők kerti cicák. Azt mondták, hogy be kell őket zárni pár napra, hogy megszokjanak. Betettem őket az istállóba, azóta is ott vannak éjszaka, napközben kint vannak az udvaron és nem szöknek el. Nagyon jól el vannak. Már a kutyákat is megszokták. Ha jól emlékszem most 2 hete, hogy nálam vannak. Az egyik 10 a másik 11 hetes.

2009. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pénteken kaptam kiscicát, így két napot vele tudtam lenni, utána pár napig egy szobába volt bezárva, hogy szokja a helyet. Utána szép lassan kiengedtem a többi helységbe is, amikor otthon voltam. Kb. egy hét után már nem volt semmi gond.
2009. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hozzátennék még egy kérdést, csak hogy ne nyissak újat:

mi is pénteken fogjuk elhozni a kicsi cicát, egyedül van, 8 hetes:)

Itthon leszek vele, mivel szünet van, de utána egy héttel később egy délutánra elkell majd mennünk, akkor bennt hagyjam a helyén, vagy kinnt?

2009. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha addig benn hagyod.
2009. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!