Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő kell egy kiscicának...

Mennyi idő kell egy kiscicának, hogy megszokja az új gazdit, és új helyét?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztam el életem első macskáját. Enni eszik rendesen, de csak benn ül a kosarába, és nem csinál semmit.

Néha nyávog, és hagyja magát simogatni.

Valamiféle tanács kellene, hogyan közelítsek hozzá, úgy hogy elfogadjon gazdijának.

Eddig kertes házban nevelkedett a tesóival, lehet hogy csak magányos? Hogy oldhatnám meg ezt a problémát? (még egy macska már nem jöhet szóba)

(kb. 3 hónapos nőstény cica)


2008. okt. 26. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még csak tegnap óta van ott, hagyj neki időt! Hamarosan kimegy a kosarából, felfedezi a terepet, megszokja, és minden oké lesz. Az én cicám napokig az asztal alatt kuksolt, de még simogatni sem lehetett. :)
2008. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
NEkem is igy volt amikor elhoztam 1 éves nőstény cicámat. Ha simogatni akartam elszaladt, de egy hét se telt el és magától odajött az ölembe, dorombolt, hozzám bújt meg minden. Most már 3 éves és nagyon szeretem. :)
2008. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A miénk egy talált cica úgyhogy pontosan nem tudom de kb. 8 hetes lehetett mikor hazahoztuk. 3 teljes napig csak nyávogott...nem voltak túl nyugodtak az éjszakáink! Aztán fokozatosan abbahagyta, megszokta a helyet, és minket! Most már teljesen birtokba vette a teraszt, sőt már szomszédol is! És folyamatosan dorombol, tündéri lett!:-)

Szerintem csak türelem kell hozzá, és sok kedvesség, főleg ha hagyja magát simogatni akkor simogasd sokat és játssz vele. Egy pár nap és otthon fogja érezni magát!:-)

2008. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!