Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választotok cicát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy cicát örökbe fogadni, de megakadtam annál, hogy kölyök cicát szeretnék, és lehetőleg lányt. Azért szeretnék kölyköt, mert kutyához jönne, és tapasztalatom szerint könnyebb egy kölyköt szoktatni kutyához, mint egy felnőttet.

Innentől már nem tudom, hogy milyen szempontokat vegyek még figyelembe. Ti milyen szempontok alapján választjátok/választottátok ki a cicátokat?


2012. márc. 25. 12:47
 1/1 Koni válasza:
100%
Szerintem menj el a menhelyre és nézz körül. Van, hogy a cica választja ki a gazdáját és nem fordítva. Ha meg lesz a "szerelem első látásra", akkor nincs más szempont, ami érdekelni fog. Nálam ez a tapasztalat. :) Egyébként minden cica más, és nehéz megmondani milyen lesz jellemre, kinézetre, ha megnő. Remélem segítettem.
2012. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!