Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatkát ajánlanátok...

Milyen állatkát ajánlanátok nekem? Olyat szeretnék, ami. (lent a szempontok)

Figyelt kérdés

-Nem lehet kutya, sem macska, valami kisebb kell

-Olyan kell, ami nem lesz gyorsan büdi, mondjuk kibírja 4 napig tisztítás nélkül

-nem túl zajos

-szereti a simogatást, bújós

-Ami a legfontosabb, hogy bent lehessen tartani

Tudom, hogy sokat akarok, csak muszály a meglévő feltételekhez igazítanom hogy milyen állatkát hozok haza. Volt már tengerimalacom, hörcsögöm, papagályom, nyuszim régen. Mostmár nagyon hiányzik egy állatka, mert kiskoromtól fogva körül voltam velük véve. Ami tetszik, az az albínó süni. Az iguana is tetszik, néztem róla videókat, ugy néz ki nagyon laza állatka és ha nem is nyaggatnivaló, de ki lehet venni, hagyni sétálni, és viszonylag nagyra is nő. Ti mit ajánlanátok? Halaim vannak, azt már nem szeretnék még többet :).


2011. jún. 2. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél két mongol futóegeret, nem túl zajosak, a normál egérnél kicsit nagyobbak, egyáltalán nem pisilnek, vagy nagyon keveset, ritkán kell tisztítani, hetente bőven elég, szükség esetén kéthetente is, és ha kézhez szoktatod őket kiskorukban, oglalkozol velük, akkor nem fognak félni.
2011. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A törpe nyuszi miért nem jó?
2011. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A törpe nyulat 1-2 naponta cserélni kell...
2011. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mongol futóegér nekem is volt, nagyon kézhez lehet őket szoktatni. És ha adsz nekik egy üres wc papír gurigát akkor nagyon sokáig elvannak vele.

Nem büdösek, de a legjobb ha lány egeret veszel, az tényleg nem szagos.

Kedves kis állatkák, az enyémeket hetente 1x elég volt takarítani, néha 2x ha szükségesnek éreztem.

2011. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A törpe nyulat 1-2 naponta cserélni kell...
2011. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A nyuszi aranyos, csak nem lehetne bent tartani (nekem házzi nyulam volt rgen, kint tartottam). Engem nem zavarna bent sem, csak az, hogy anyum kidobna vele együtt..
2011. jún. 2. 21:33
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindjárt rákeresek neten a mongolra
2011. jún. 2. 21:34
 8/16 A kérdező kommentje:
Júúúj, ez nagyon édes :DD
2011. jún. 2. 21:35
 9/16 anonim ***** válasza:
legyen megint papagájod. vagy olyan egér amit mondtak. hüllőt nem ajánlanék azért mert az addig él mint te és folyamatos gondoskodást igényel.
2011. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mivel már van tapasztalatod a rágcsálókról, szerintem el tudod dönteni hogy melyiket szeretnéd, hisz már írtad mik voltak neked. ha meg hüllőt szeretnél, akkor meg nagyon utána kell nézni a tartásának, mert fontos a hőmérséklet, a páratartalom, a terrárium berendezése, egészséges táplálás. ilyen szempontból szerintem olcsóbb egy rágcsáló, és a tartásuk egy egyszerűbb :)
2011. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!