Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontok alapjan...

Milyen szempontok alapjan valasztotok keresztszulot a gyerkocnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan embereket választok aki közel áll a lányomhoz, és akit nem kell figyelmeztetni hogy látogassa meg a gyereket,valamint aki foglalkozik is vele anélkül hogy azt kötelességének érezné.

Valamint nálam szempont hogy a családból legyen.Igy esett a választás a hugomra és a párom bátyára.

2010. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan embert választok akiről tudom,hogy az enyémhez hasonló értékrenddel rendelkezik és akiről tudom,h egész életében közel fog állni a gyerekemhez,nem hagyja magára és segíti ha kell.Aki mondjuk akár példakép is lehet majd a gyereknek a jövőben és aki átérzi ennek a felelősségét és nem csak azért szeretne keresztszülő lenni mert pl.a barátnőinek már mind van keresztgyereke vagy saját és ő is babázni akar.

Tehát aki pl. nem kötött egyházi házasságot,vagy a saját gyerekeit nem kereszteltette meg az szóba se jön,hiszen ez (a keresztelő) a keresztszülő részéről eskü,amit ha nem gondolhat komolyan az aki nem eszerint éli a saját életét is.

Nem egyszerű döntés de szerintem így érdemes.

2010. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Sajna nagyon nehez donteni mert kertek mar tobbben is, de mi csak egy keresztszulot akarunk, es nem tudunk donteni.

A masik meg az hogy hogyan utasitsam vissza valakinek azt a kereset, hogy hadd keresztelje o a gyereket. Szoval nagy dillemmmaban vagyok...

2010. jan. 18. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!