Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit költötök havonta a...

Mennyit költötök havonta a cicátokra? 12/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 5 cicánk van. Összesen kb. 15.000ft-t. Ebben nincs benne az állatorvos(oltás,féregtelenítés,esetleges betegség kezelés.)
2009. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan kb. 5.000 FT-ot. Nem etetek vele mindig "bolti" macskakaját, és almot sem kell sűrűn venni, mert olyat használunk, ami gazdaságos, sokáig tart (fressnapf-multifit! - nagyon jó!!!) Persze ebben nincs benne az oltás, féregtelenítés - amik időszakos jellegűek... A kezdő "felszerelés" kb. 8-10.000 FT volt. (alomtálca, házikó, etető, stb).
2009. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is havi 5000 Ft. (ha nem veszem bele a doki költséget, ami ugye régiónként változó)
2009. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kaját Ausztriában veszünk nekik, ezért euróban írom, mert mindig más az árfolyam. Az kb. 70 euró havonta.

Féreghajtás évente kétszer összesen 15 ezer, bolhairtás évente egyszer 40 ezer. Oltatni nem szoktuk őket. Párszor már be voltak, de némelyik olyan beteg lett utána, hogy azt hittem el is pusztul. Többször nem viszem őket, nem járnak ki és kutya bajuk.

Néha előfordul gyomorrontás, foghúzás, kötőhártya-gyulladás, ja és természetesen kasztrálás...

Most, hogy így leírtam, már össze se merem számolni.:)

2009. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én cicám kb. 10 ezer forintot "visz el" havonta, mert krónikus betegsége miatt csak speciális gyógytápot ehet.

Persze minden orvosi költség ezen felül van.

2009. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nekünk két benti sziámi macskánk van nekik kb. 3000.- ft

megint van kint 4 macsek az olyan 3000.-

összesen így 6000.-Ft és még az egyéb dolgok nincsenek benne.!

2009. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5 cicám van.3 karthauzi 2 perzsa(3 fiú,2 lány) A kajájuk havi 200.00Ft(Whiskas,Kitekat)alom kb.havonta 5000 ft.Nincs gyerekem,párommal élünk 2-en.

26/N

2009. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha mindenből az olcsóbbikat veszed,akkor egy hónapra cicára 2-3 ezer forintot kell költeni,nem többet! a barátnőmnek van,onnan tudom! nekem sajnos nem engedik meg a cicát!:/
2010. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!