Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok pakolni a cicátokra?

Szoktatok pakolni a cicátokra?

Figyelt kérdés

Nekem 2 cicám van, egy kövér és egy kis soványka.

A kövérre szoktam pl. tányért, poharat, párnát, ruhákat, távirányítót stb... rakosgatni, amíg helyet csinálok, a sovány cicára csak párnát, ruhát meg távirányítót, mert ö nem bírja el a többit:D


Nem vagyok állatkinzó se semmi, egyszerüen nem is zavarja öket ha rájukrakok valamit, ugyanúgy nyugodtan alszanak az ágyamban :D


2010. dec. 2. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
hehe, nállam ugyanezt csinálja a bátyám csak egy macskánkkal (aki eléggé termetes)Csak ő nem veszi le róla a holmikat!xDxDxD
2010. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

előző vok!

ő is távirányítót, újságot, zoknit, tollat,zsepit,radírokat...stb....egyszer úgy megijedtem mert teljesen befedte a cicánkat a sok holmi és egyáltalán nem zavarta és azért ijedtem meg mert meg moccant egy kupac holmixDxDxD

2010. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem viccesek ilyenkor és olyan aranyosak, hogy halál nyugodtan alszanak tovább :D

Hát igen én azért leszoktam venni a dolgokat, mert amit rárakok az általában kell nekem :D

2010. dec. 2. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:

1-2x a saját testsúlyomat "pakoltam" át az ő lábára :-( :)


én a kutyámra szoktam rárakni az üres vödröt XD macskám az nincs már

2010. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én csak ruhákat szoktam rápakolni,olyan aranyos a fejük a kismacsekjaimnak a fejük,amikor meglepődnek:D
2010. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez cuki. :) Rég olvastam ilyen kedves kérdést. :)

Nekem még sosem jutott eszembe hogy rápakoljak a cicákra. :)

2010. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:/ Nekem 3 cicám van, de sajna egyikre se tudok pakolni -.- Annyira hiperaktívak, hogy 2 egymást követi másodpercen keresztül nem képesek egy helyben maradni.
2010. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez a nap kérdése

köszönöm.... nagyon jókat nevettem :'DD

2010. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első és második vok!Ma is pakolt rá!eltűnt a macska a sok kiteregetett zsepi alatt!NAon vicces volt!xDxDxDxDxDxDxDxDxD
2010. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
XD
2010. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!