Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám! Mit csináljak?

Eltűnt a cicám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nőstény cica ! Kinnt tartottuk ,és már beért abba a korba hogy jöttek hozzá a hímek ! És már kétnapja nem jött haza se enni ,se semmi , pedig nagyon torkos macska :'( ! Az egyik ismerősöm azzal nyugtatott hogy biztos csak ellik meg hogy elbújt elleni ! De nem is látszott rajta ! Falun élek , keresni nem tudom mert nagyon sok kertbe be tud menni ! És ha tényleg csak elleni ment akkor meddig nem lesz még itthon ? És ha hazajön mi lesz a kicsikkel ? Mi van ha egy másik háznál ellet meg és elöhozza a kicsiket ? Szerintetek mi lehet vele ? Mit csináljak ? Lécci segítsetek
2012. márc. 27. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Tegyél ki cédulákat minden felé,fényképpel, rajzzal, és meséld el minden ismerősödnek.

A miénk 4 hét múlva lett meg, pedig csak a szomszéd telken volt.

2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem fialnak, az később van.
2012. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy valaki elvitte haza :'( Sajnos erre nagyon sok a cigány is , azok is elvihették! Hogy tudnám kideríteni ? Vagy most a legjobb hogy várok ?
2012. márc. 27. 20:57
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
2 nap nem sok idő, vissza fog az jönni :) nekem több macskám tűnt el hetekre, hónapokra, de mindig visszajöttek épségben. volt, amelyik több mint 1 év után jött haza.. énis falun lakom. de nem kell félteni, a macskák ügyesek, vadásznak, nem hal éhen :)
2012. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

2 nap tényleg nem sok idő. A cigányok pedig nem macskát lopnak, hanem inkább egy zsák krumplit! :D

Na, de viszont, ha most tüzel akkor valszeg elkóborol, ha pedig ellik, akkor... azt azért csak láttad, hogy vemhes-e vagy sem!

De ha meg szeretnéd tartani a kicsiket akkor gyorsan kerítsd elő, mert apám azt mondta hogy a falukban nem ivartalnítják a macskákat és a kölyköket élve eltemetik! :O

2012. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kerestem az utcán de nem találtam . A kertekbe meg ugye nem mehetek be hogy megnézzem ott van-e ! És ha megis kérdezném akkor kb ilyen válaszokat kapnák "egy sz@ros macska miatt " meg egyebek :(
2012. márc. 27. 22:32
 7/20 Fabyen ***** válasza:
74%

Ivartalanítani kellett volna6-7 hónapos korában. Most már vállalnia kell a felelősséget. Ha megszülettek a kicsik valahol,akikről aztán nem tudnak, és éhen halnak szenvedve, vagy megeszi őket egy kutya, vagy valaki megtalálja és bedobja egy szatyorba őket valaki a folyóba, akkor ez az önök lelkén szárad. Jobb esetben hazamegy és ott születnek meg, akkor pedig ivartalanítási kötelezettséggel adja őket örökbe jó gazdákhoz, vagy tartsa meg őket és MINDEGYIKET 6hónapos korában IVARTALANÍTSA. (ugye, mert ha a fiú cicák összetalálkoznak egy lánnyal, aki ugyanígy nincs ivartalanítva és szívtelen gazdákhoz kerül,akkor pl. megfojtják. )


Remélem eléggé elrettentettem minden kedves olvasót és felhívtam a figyelmet az ivartalanítás fontosságára.

2012. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Mindenesetre plakátokat tegyél ki róla telefonszámmal és fotóval. Ha előkerül, akkor sürgősen ivartalaníttasd, akár vemhesen is!
2012. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Plakátokat nem tudok kirakni az a baj ! Mert nincs egy normális képem róla , mert mindig bemozdult rajtuk , és mert itt leszedik vagy a közmunkások ,vagy az emberek ! Volt már rá példa :(
2012. márc. 28. 14:25
 10/20 A kérdező kommentje:
egyébként kb. 9-10 hónapos
2012. márc. 28. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!