Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy eladó shih-tzu szukád?...

Van egy eladó shih-tzu szukád? Tudsz shih-tzu tenyésztőt észak-mo. -n?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kutyám, de képzeld beírtam a gugliba, hogy schi-tzu kennel és rögtön 10 kennel jött ki. Probáld meg te is ;)
2009. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
énis megcsináltam ugyanezt és képzeld: a 10 kennelből 1nél volt kiírva, hogy hol található...mivel k*rvára megúntam végigolvasgatni egy weblap 60 oldalát, gondoltam majd itt a segítőkész emberek megmondják, vagy CSAK OLYAN KATTINT A KÉRDÉSEMRE AKINEK VAN IS RÁ VÁLASZA.. HA NINCS KUTYÁD MEG NEM ISMERSZ AKKOR MINEK ÍRSZ?.. amúgy meg ha már beírtad, beírhattad volna mellé azt is, hogy heves megye, vagy megkereshetted volna h hol van. de megértelek, csak ember vagy te is, gyere oszt az észt. nem tudom miért regisztráltál akkor ide, hiszen kb. minden kérdésre találsz választ a google-n.
2009. nov. 28. 18:03
 3/5 anonim válasza:

Nekem, kb. 2 hónapba telt, mire mindent végig tudtam bogarászni, hogy hol milyen kutyuskák vannak.

Én Győr-Moson-Sopron megyei vagyok és itt a környéken se nagyon voltak eladó kutyusok. A tapasztalat, hogy a legtöbb sajna Pest menyei ill. alföldi(pl.Szabolcs megyei).Én sajnos egy olyan tenyésztővel sem találkoztam, ami hozzád lenne közel. De mindenképpen érdemes keresgélned, ha itt nem tudnak neked segíteni. Ahol én vettem a kiskutyusomat, azt nyugodt szívvel ajánlanám, de az Paksnál van.

Sok szerencsét.

2009. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom:]
2009. dec. 4. 15:09
 5/5 anonim válasza:
nem tudom hol laksz de környén van egy ahol vannak ilyen szuka kutyák mi is karácsonykor vettünk egyet :)
2009. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!