Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kis cicákkal?

Mit csináljak a kis cicákkal?

Figyelt kérdés
sima házi cicák fognak születni! nem hatott a gyógyszer...megvenni nem fogják...nem tudsz olyat akinek kéne?

2012. márc. 31. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mert nem gyógyszer kellett volna hanem ivartalanítani :/ Nehogy kidobd őket az utcára vagy rosszabb.. hírdesd őket facebookon vagy valamelyik állatos oldalon :/ Ingyen persze!
2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Bárhol is élsz, tuti találnál nekik szerető gazdit. A facebook jó ötlet, esetleg barátok/barátnők, közeli hozzátartozók, családon belül valakinek, stb..
2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nehogy kidobd az utcára őket! A kérdés alapján nagyon be vagy pánikolva, nyugi nem szörnyetegek születnek majd. Szerintem, amint elajándékoztad a kicsiket, ivartalaníts!

Először is hol laksz? Ott ha vannak menhelyek, az oldalukon ált. szokott lenni gazdikereső. Illetve más hirdetős lapokon is van erre lehetőség. Sima kiscicákat is el lehet ajándékozni, csak legyenek féregtelenítve, bolhaírtva, ne legyen csipás, begyulladt a szemük, tehát egészségesnek kell lenniük. Beteg kiscicákat nem tudsz rásózni senkire, de féreghajtót, bolhaírtót állatpatikákban, állatorvosnál tudsz venni. És persze az anyacica is legyen jó állapotban!

Csinálj a hirdetésedhez képet, ami lehetőleg a cica fejéről, egész testéről készüljön. A környezet is kultúrált és a kép minősége is jó legyen, ne elmosódott.

2012. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! jajj dehogy dobom ki!!! 7 cicánk van akik 6 kilósak és gyönyörűek!! de ez az anya cica folyton szülni akar és mindig 6 kiscicát szül....nem higgyétek el hogy az egész faluba mindenkinek van cicája.......soha nem csipásak....most szült nem régen és azokat rásóztuk egy nénire.....de olyannak szeretném adni aki törődik vele és nem bableves ad neki...
2012. ápr. 1. 08:45
 5/20 anonim ***** válasza:
de nem értem ha ilyen gondod van miért nem ivartalanítod?
2012. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Pl azert mert nincs penze ra,mivel sok cicaja van.

Erre senki sem gondolt??!

Sokan azert nem ivartalanitsak a kedvencuket mert szaporitani akarjak vagy mert nincs ra penzuk!!!

2012. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
akkor minek tart macskát? ez vele jár! Az olcsóbb hogy piciket 8-10 hetes korukig táplálni meg oltásokat beadatni,féreghajtani? Szerintem drágább..
2012. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az ivartalanítás is sokba kerül és akkor mindet kell....nem tudjátok hogy milyen szeretetet adok nekik tehát ne írjátok hogy minek ilyennek macska mert a környéken mijeink a legszebbek....főleg hogy ki ivartalanítsa??? itt béna az orvos mert nem törődik vele....a cicámnak könnyezett a szeme mert belement valami már fel volt dagadva és vér csöpögött belőle ő meg azt mondta hogy nincs semmi baja!!
2012. ápr. 1. 13:39
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Meg ha kinti vagy kinti-benti cicád van akkor az ivartalanitás csak pénzkidobás mert akármikor elviheti valaki és csak kiatad a pénzt és más jár jól!Meg ha hasas a macskád akor biztos szokott kijárni!én se ivartalanitottam őket volt amikor 9 macskám volt és sorra lopkodták el őket,meg a kutyák fujtották meg!én meg állandóan sirtam utánuk.
2012. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Lizi 40 ***** válasza:
M.o.-on közel 1 millió kóbor cica van... Miért nem lehet felnőni a gondolathoz, hogy ivartalanítás? Én is nehezen vettem rá magam, de nem lehet ilyen helyzetbe hozni apró életeket "hogy tudsz olyat akinek kéne", mert ha nem akkor mi lesz velük??? 5-6 ezer Ft. az ivartalanítás, számold ki és a kis cicák élete... Menhelyek tele vannak, tehát?!!!
2012. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!