Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok kérdés cicákkal kapcsolatban?

Sok kérdés cicákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos perzsa kandúr cicám most vettem. Mikor lenne a legjobb ivartalanitan? Mikor mennyit és milyen kaját adjak neki? Milyen féregtelenitőt ajánlotok milyen időközönként? Melyk a legjobb bolha elleni szer? Mire van szüksége a cicának?
2010. júl. 15. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Lassan nem ártana. (ivartalanítás)

Féregtelenítés: gyerekes házban félévente, egyébként évente.

Védőoltással együtt.

Kaja amelyiket elfogadja, mennyiség: változó az étvágyuk.

Én fejenként 1 alutasakosat adok/ nap, + száraz + mindig friss víz.

Az egyik így is dagi.

2010. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam várok őszig mert a melegben rosszabb lenne neki az ivartalanitás. Jól gondolom?
2010. júl. 15. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
ivartalanitás 9 hónapos kor után,tehát már lehet,szeresd és rajongani fog érted
2010. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. 9 hónaposan már lehet és javasolt is ivartalanítani.

De szerintem várd most már meg, míg ennek a nagy melegnek vége

2. Én reggel és este szoktam adni a cicámnak. Száraz mindig van a szerint, mit ír a zacskója. Kétszer 10 dkg. alkutasakosat adok neki.

3. Féreghajtásra a Flubenolt javaslom. Negyed évente.

4. Advantix

Mi kell neki?

Legyenek meg az egyéb oltásai

alomtálca lehetőleg elkülönített nyugis helyen. Tálka a víznek, nedves és száraz tápnak.

A perzsa szőrét ápolni kell, tehát fésű.

A fekhellyel meg ilyenekkel várj. Derüljön ki hol szeret aludni. Játékokból sem érdemes megvenni a legdrágábbat. Én beleestem ebbe a csapdába. Aztán a wc papír gurigájával játszik.

2010. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korban tökéletes lenne. Nem hinném hogy sok gondot okoz a meleg. Különben sem viheted azonnal, időpontot kell kérni és azt mondják hétvégén enyhül az idő.
2010. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
advantix nem való macskára...
2010. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen..igen bocs nem advantix, hanem frontline. Köszönöm, hogy kijavítottad. A kutyám kap advantixot.

Szóval legyenek meg az alapdolgok a többit idővel meglátod.

Pl. macskamászóka nem feltétlenül kell. Bármennyire is jól néz ki.

2010. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ha bent tartod akkor kéne mert nekünk is a bútoron élesíti a karmait. Ez már régi ház, eé akarunk innen menni, de mindenki így van ezzel, szóval nem mindenhol szerencsés... :D
2010. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 éves koráig.

Oh,hát azt maga eldönti majd őméltósága.De a lényeg az,hogy 1 éves koráig juniort,utána adult.Ajánlom a whiskast,ott írja is,miből mi mennyi.

Állatorvos tudja ezt igazán,milyen a jó féregtelenítő perzsának

Rengeteg van.Általában fürdetésnél kell használni.Van bolhaírtó nyakörv is cicáknak.

Kaparófára,vagy egy fatönkre,aminek a kérgét leszeded.Tökéletes.Alomtál nagyon ajánlott,hozzávaló zacsival(Fressnapf).Néhány játék.Labdafélék főleg.

2010. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 éves koráig.

Oh,hát azt maga eldönti majd őméltósága.De a lényeg az,hogy 1 éves koráig juniort,utána adult.Ajánlom a whiskast,ott írja is,miből mi mennyi.

Állatorvos tudja ezt igazán,milyen a jó féregtelenítő perzsának

Rengeteg van.Általában fürdetésnél kell használni.Van bolhaírtó nyakörv is cicáknak.

Kaparófára,vagy egy fatönkre,aminek a kérgét leszeded.Tökéletes.Alomtál nagyon ajánlott,hozzávaló zacsival(Fressnapf).Néhány játék.Labdafélék főleg.pókróc,amin alszik.Hordozókosárkák.2 tál.

2010. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!