Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a majdnem egy éves...

Eltűnt a majdnem egy éves cicám! (? )

Figyelt kérdés
3 napja nem találom.Mindig az udvaron mászkált,soha nem ment messzire csak esetleg az árokba.Nagyon aggódom :(Még kicsi és nagyon barátságos.Tegnap 2 órát sírtam utána nagyon hiányzik.Tegnap az anyja nagyon nyávogott és idegesnek tűnt.Szerintetek valami baja eshetett? Vagy vissza fog jönni?

2012. ápr. 1. 08:44
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

hát nem tudom hol laktok így nem tudom hova mehetett lehet hogy bezárták nem tudom mennyire szeretik a környékeden a cicákat de szerintem elő fog jönni nekem több mint 10 macskám volt és kb mind elszökött 1x 2x hosszabb

időre szerintem vissza fog jönni és kaját rakj sok helyre hátha azért odajön... de lehet hogy bezárták akkor azzal nem lehet mit tenni hát nem tudom szerintem elő fog jönni!!... remélem..

2012. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Csak kerüljön elő! minden fejleményt írok nektek!
2012. ápr. 1. 10:55
 13/29 anonim ***** válasza:
ha hazajött ivartalaníttasd, hogy többet ilyen ne forduljon elő
2012. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
MIkor tüzelt utoljára? Biztos nem vemhes és megellett valahol?
2012. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Amióta megszületett semmi betegsége nem volt.Else ment a háztól soha.Május 9.én lesz 1 éves.deha elismenne kóborolni akkor haza jönne enni.Ugye nem halt meg????:'(
2012. ápr. 1. 11:02
 16/29 anonim válasza:
nem hiszem a macskák nagyon szívósak
2012. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
szerintem legyél sokszor kint hátha valahol meglátod vagy hallod ahogy nyávog biztos elő fog kerülni
2012. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
oké de még nem jött elő nincs sehol:(
2012. ápr. 1. 12:48
 19/29 anonim válasza:

Páromnak a macskáját a szomszéd bezárta véletlenül a pincéjébe. Biztos befuthatott és ő nem vette észre. Egy hét múlva ment utoljára a pincébe, semmi baja nem volt a macskának csak egy kicsit lefogyott.

Tényleg tuti hogy nem volt vemhes? De szerintem is tüzel. Hol laktok? Főút mentén?

2012. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira szereted, akkor ivartalaníttasd!
2012. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!