Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy majdnem az...

Miért van az hogy majdnem az egész zsidó kultúra eltűnt Kelet-Európából?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik állítása szerint nem volt holokauszt.
2010. szept. 19. 23:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%
Felesleges volt megkérdezned, mert mindjárt jön a sok fotelnáci, és elő fognak adni valami metapédisztikus összeesküvés-elméletet, amiben gyakori szereplők lesznek a Ráknépség, a gyíkemberek, az illuminátusok, a szabadkőművesek, Babi Néni meg Han Solo...
2010. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. szept. 19. 23:27
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

De komolyan így van, ezek nem bánják, csak szabadon zsidózhassanak meg cigányozhassanak.


Nekem már kétszer volt ezen az oldalon olyan pillanatom, amikor azt gondoltam, hogy "megtaláltam a világ leghülyébb emberét!":


Az egyik ilyen pillanat pár hete volt, amikor valaki tagadta Einstein tanait, a kvantum fizikát, meg a relativitás elméletet, mert Einstein zsidó volt.


A másik meg pár óraja, amikor valaki feltett egy kérdést, hogy vannak-e kínai zsidók, és vajon ott is a világuralomra törekszenek-e?


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%
De mit keresett Kelet-Európában a zsidó kultúra? Nem volt neki jó Izraelben? Pl a Paraguayi vagy a Kanadai kultúra miért nincs Kelet-Európában? Vagy Izraelben? Miért nem tud megmaradni mindenki a saját szülőföldjén? Nyugodtan gyakorolhatta volna a zsidóság is a kultúráját a saját hazájában, és nem árasztotta volna el Európát, ahol senki nem volt rá kíváncsi
2010. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%

A II. világháború idején még nem volt Izrael zsenikém!


Ha meg ismered a történelmet, akkor tudod, hogy már az ókor óta miért nem arrafele élt a zsidóság!

2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Igen, a harmadik válasz az amikor nem tudnak érvelni ellenem, tulajdonképpen beismerik hogy volt holokauszt, de azért odacsapnak azzal hogy egyáltalán minek jöttek ide.:DD

Egyszerűen nem bírják elviselni, ha nekünk van igazunk:D

2010. szept. 19. 23:45
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
3. vagyok, sose tagadtam, hogy volt holokauszt. Tulajdonképp miben is van "nektek" igazatok? Ezt nem tudom, de ha annyira szeretnéd hogy igazad legyen, hát legyen! Csak éppen az itt a baj, hogy érdekes módon minden országban vannak bevándorlók, kisebb-nagyobb számban, és sehol nincs velük probléma. A zsidókkal volt, már nem lehetett tűrni, amit csináltak, és ma is amit csinálnak az egész világon. Valamit kellett tenni ellene. Nézd csak meg, honnan küldik mostanában haza a "magyar" cigányokat? Pedig a cigányok is jólelkű, kedves dolgozni szerető emberek, nem? Akkor miért küldik őket vissza?
2010. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%

Én azt nem értem benned 77%-os és hozzád hasonló gondolkodásúak, hogy a világban történő ilyesmi "gonoszságokat" miért kenitek pont a zsidókra?

Egy hatalomtól megrészegült svéd, spanyol, magyar, urkán, kongói, koreai nem lehetne ugyanolyan gonosz, mint egy zsidó?

2010. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ok, ok hagyjuk a nacionalista propagandát. A kérdés azokhoz szólt akik szerint nem volt holokauszt.
2010. szept. 20. 00:04
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

Na, most már hagyjuk, mi??


Azért nem kenik másra mert nem kell/lehet. Mert ezt nem rá kell kenni valakire, ami úgy van, az úgy van. Nézz külföldi hírcsatornákat. Nézd meg pl az USA-t, a világ vezető hatalma. Valahogy a mindenkori elnök körül mindig ott sürög-forog 5-10 db fodros-fürtös fekete kalapban. Akkor valójában ki is mondja meg, Obamanak hogy mit tegyen?

2010. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!