Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a majdnem egy éves...

Eltűnt a majdnem egy éves cicám! (? )

Figyelt kérdés
3 napja nem találom.Mindig az udvaron mászkált,soha nem ment messzire csak esetleg az árokba.Nagyon aggódom :(Még kicsi és nagyon barátságos.Tegnap 2 órát sírtam utána nagyon hiányzik.Tegnap az anyja nagyon nyávogott és idegesnek tűnt.Szerintetek valami baja eshetett? Vagy vissza fog jönni?

2012. ápr. 1. 08:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

De nem értitek meg h nem találom sehol??? Akk h vigyem ivartalanítani????:O


Nem főút mellett lakunk.De semmi tippetek nincs? Nem vemhes mert elég sokat foglalkozom vele ha ránéznék látnám.í.(

2012. ápr. 2. 19:20
 22/29 anonim válasza:
nyugi, meglesz de biztos nincs valahova bezárva?
2012. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
de basszus előbb kellett volna gondolkodni az ivartalanítással....... 6hónapos kortól lehet ivartalanítani és ezt minden macskatartónak tudnia kéne!!! az enyém 7hónapos, betüzelt, 1 hét múlva már meg is volt az ivartalanítás... holnap meg megyünk varratszedésre tényleg nem nagy cucc az egész igazán megtehetted volna... a macskák MINDIG elmennek ha nincsenek ivartalanítva, hihetetlen hogy ezt nem tudtad!!!
2012. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

még mostsem jött vissza:'(

Annyit sírok miatta.Mint ha a gyerekem lett volna.Komolyan.

Amúgy 12 éves vagyok.Nem tudtam h ivartalanítani kell a cicákat.Amúgy meg anyám meg apám biztos h nem foglalkoznak olyannal mert nem értik meg .Hülyék!.Amúgy meg nem kell minden cicát ivartalanítani mert akarom h legyen kicsinye.Nem lenne bajhuh annyira szerettem:'(

2012. ápr. 5. 12:52
 25/29 A kérdező kommentje:
mit tegyek h ni mindig rá gondoljak?
2012. ápr. 5. 12:52
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne akarj kicsiket. A menhelyeken és sintértelepeken több tízezer várja reménytelenül a gazdiját. Többségüket elaltatják, sokan betegek lesznek, meghalnak. Születhet 8-10 kiscica is, akiknek az oltásaik, féreghajtásaik 100.000 ft lennének, amit nem szoktak a gazdik kifizetni. Így viszont a fertőző betegségekbe belehalhatnak. És hidd el, hogy gazdit találni elég nehéz, főleg olyat, aki a cica egész életére gondoskodni is fog róla és vigyáz rá.
2012. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
A cicám aki eltűnt nagyiméknál lakik.Ők előszörhoztak egy nagy cicát és annak lett kicsinye.Papómnak nem parancsolhatok ,hogy ivartalanítsa ki.De én egy öregnénitől hoztam egy kutyát aki nálam van és nagyon egészséges szerencsére!Nenki nem kellett és nekem meg egy kuskutyus volt akkor a mindenem.Ha majd szeretnék kutyust vagy cicát a menhelyről fogok hozni.Miskolcon van menhely?
2012. ápr. 7. 07:46
 28/29 anonim ***** válasza:
Meglett azóta a cica? Nekem is veszett már el 2 különböző macskám, nekem nagyon nagy szerencsém volt, mert mindkettő előkerült. Ráadásul nekik teljesen ismeretlen volt a környék is, mert egyik sem kijárós. Nagyon meg tudok érteni mindenkit, aki az elveszett állatát siratja, én is azt hittem megbolondulok, amikor eltűntek.
2012. jún. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Azóta sincs semmi hír felőle.:'(
2012. jún. 26. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!