Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős korában lesz...

Mennyi idős korában lesz ivarérett egy nőstény macska?

Figyelt kérdés
Illetve milyen jelei vannak, ha már ivarérett?

2012. ápr. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem egészen 1 évesen
2012. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen jelei vannak, ha már ivarérett? Rengeteget nyirvákol, kőröz /szlalomozik a lábaid közt/ dörgölődzik hozzád, ha kell, ha nem. Ha kinti cica, elcsatangol, több napra is. A nyávogása szinte elviselhetetlenné válik- egyfolytában nyávog, de nem ám a megszokott hangon hanem olyan érdekesen, nem tudom, hogy írjam le, mihez hasonlítsam. Egészen más mint egy normális nyávogás. Mintha benne volna a világ összes keserűsége? Valahogy így. Amúgy nem mindegy, hogy mikor születik a cicus, ami az ivarérettséget illeti. Pl. az augusztusban született cicák, már januárban ivaréretteké válhatnak. üdv.
2012. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nesi81 ***** válasza:
8 hónaposan. Nekünk az állatorvos mondta.
2012. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

A nőstény ivarérett cicáknál megfigyelgető vmi spriccelés vagy folyás vagy vmi ilyesmi???

2012. ápr. 5. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én cicámnál mondjuk ilyesmit nem tapasztaltam, a fentebb leírtakon kívül. üdv.
2012. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eltérő, 5 hónapos kortól már kezdődhet.
2012. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!