Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Három hét után még van esélye...

Három hét után még van esélye annak, hogy hazajön a macskám?

Figyelt kérdés
Kandúr házimacska, 3 éves múlt, eddig még nem ment el ilyen hosszú időre. Mástól nem eszik, ezért félek annyira. Igaz, az eltűnése előtt épp udvarolt egy másik macskának, de az mindig idejárt. Március 14.-én láttuk utoljára. Lehetséges, hogy még visszajön? Ha van valakinek ilyen téren valamilyen tapasztalata/személyes élménye, annak nagyon örülnék!

2012. ápr. 9. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van esélye, hogy visszajön! :)


(Zsazsa voltam)

2012. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha nem történt semmi baja akkor persze hogy hazamegy... sőt.. rekorder macskák csináltak olyat is hogy gazdájuk elköltözött másik államba a macska meg követte... Az úton hazafelé c. nem csak kitaláció!


ismerösémék is csináltak olyat hogy csomagtartóban elvitték a cicát a szomszéd falu végébe a hegyhez, azt visszajött nekik a macska egy hónap mulva

2012. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Marczi ***** válasza:

Nem akarom benned a remény szikráját gyújtani (pedig azt teszem), de a kandúrunk volt hogy több mint egy hónapra tűnt el. Standardon. Nem tudom, nálatok mi a szitu, mi a falu szélén laktunk, és láttuk, hogy a mezőknek veszi az irányt.

Számolj azzal, hogy nem fog visszajönni, de ne add fel teljesen a reményt. Télen mindig felhizlaltuk, tavasszal megkezdte a csavargást, nyár végére csont és bőr volt, amikor "véletlenül" hazatalált. 10+ évet élt boldog kandúrként...

2012. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végül a cica nem lett meg, de köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nyugodj békében, Tiggris.
2012. aug. 10. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!