Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maximum mekkora időtartamra...

Maximum mekkora időtartamra kóborolhatnak el a kandúr macskák?

Figyelt kérdés
Sajnos az én macskám már 2,5 hónapja eltűnt. Még reménykedem hogy meglesz. Nektek mennyi idő után tért haza a cicátok ha elkóborolt?
2009. jún. 17. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hetek-hónapok simán előfordulhatnak, bár az enyém eddig még csak 1 napra tűnt el...
2009. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 2,5 hónap már nem elkóborlás.

Egyébként mivel ivartalanítottak a cicáim még soha nem kóboroltak el.

2009. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. hallottam cicáról, aki 3 hónap után tévelyedett haza... bár ez szerintem extrém esetnek számít...

Menhelyen nem kerestétek, miután eltűnt már 1-2 hete?

2009. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt olyan kandúrunk, amelyik több hónap után került elő. Valószínű, hogy elkóborolt, aztán valaki befogta, és próbálta magához édesgetni, de nem túl nagy sikerrel, mivel a macsek lefogyva, kissé csapzottan, de hazajött. Tarts ki, talán előkerül a cicád! Én mindenesetre szurkolok neked!
2009. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly nyáron 3 honap után jött elö, igaz elég csapzott volt, és kb "100" kullancs volt benne, de elöjött, pedig már nem is gondoltuk, és nagyon örültünk neki, azota nem ment még el hosszabb idöre, 1 éve ennek, söt másik 1 éves kanduromat elajándékoztuk egy ismerösnek 20 km-re laknak, 5 nap után hazajött egyedül, azota is a legkedvesebb cicám !
2009. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

kicsi esélye van, de lehetséges h visszamegy!

képzeld nekünk egyzser a lánycicánk tűnt el pár hétre, aztán egyszer csak hazajött, lefogyva szegénykém! biztos vhova bezárták véletlenül

2009. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónap után jött vissza..
2009. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az egyik kandurunk fél évig nem jelentkezett. lemundtunk róla. majd megjelent. nem volt rosz bőrben. csak pár karmolás volt rajta. az egyik elég csúnya volt. egy másik cicánk, szintén eltünt több hónapra. késöbb kiderült, két házzal odébb tanyázik. de mikor nem jelent meg ott sem, lemondtunk róla. aztán ujra megjelent. az evésen kivül alig tölt itthon időt. azóta van gyakrabban ithon, mióta elpusztult az a lánycica, akivel felnött.
2009. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
nekünk kb. három-négy hónap után egyszercsak megjelent. bár a miénk csak volt kandúr...
2009. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A mienk ivartalanitva volt es 2008 oktobertol meg nem jott haza.

Ez talan mar nem elkoborlas. En azert meg remenykedem, hogy jo helyere kerult.


Volt hogy 1 hetig nem jott haza azelott.

De 2 het sem kizart.

2009. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!