Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azért ébreszt fel a cicám,...

Azért ébreszt fel a cicám, mert én is felébresztem?

Figyelt kérdés

Kaptam egy cicát, akit nagyon szeretek. Amikor hazaérek az iskolából mindig felébresztem, hogy megsimogassam simogatom, amíg leckét írok, meg este is amikor mesét nézek lefekvés előtt.

Ő pedig reggel ébreszt engem 6 órakor, pedig alhatnék 7-ig reggelenként.

A tesóm szerint, az a baj, hogy én is felébresztem, meg nem bírom ki, hogy ne simogassam meg, amikor olyan aranyosan alszik.

Igaza van?


9/l


2012. ápr. 16. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
az én cicám is mindi felébresztett reggel, edig én nem kelttem fel.. ha felkelt probálj meg ugymond vissza aludni ne foglalkozz vele. ráfog állni hogy később keltsen fel :)
2012. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktál neki ilyenkor enni adni? Az én cicám is ezt csinálta, mert tudta, hogy amint felkelek, megetetem.

Aztán elkezdtem később adni neki kaját, akkor kicsit később ébresztett, de legkésőbb fél hétkor. De talán te jobban ki tudod ezt tolni.


Legrosszabb esetben reggel csukd ki a szobádból. Vagy kérj meg valakit, aki korábban kel, hogy etesse meg.

2012. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mikor én reggelizek akkor szoktam megetetni, olyan negyed 8-kor. Nem kérhetek meg senkit, mert ő az én cicám és megígértem, hogy én fogom gondozni, ezért éjszaka is az én szobámban van. Bízom benne, hogy majd megszokja, hogy nem kelünk olyan korán.

Anyuékat nem akarom megkérni, a tesóm pedig már nagyfiú, ezért ő csak akkor simogatja, amikor nem látja más. Szerinte a cica gyerekes és lányoknak való.

2012. ápr. 16. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán majd megszokja a később kelést. Húzd a fejedre a takarót, jelezd neki, hogy még alvás van. Vagy húzd be őt is a takaró alá, hogy aludjon még egy kicsit veled.
2012. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!