Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutyusunk minden...

5 hónapos kutyusunk minden nap 5-kor ébreszt bennünket. Van kutyapelusa elvégzi a dolgát, és nyüszít hogy éhes. Mit tudunk vele csinálni, van tippje valakinek?

Figyelt kérdés
Hétvégén is ez van. Kezdünk kidőlni, . Levinni olyan korán nem szeretnénk fél hétkor visszük le. Másik kutyust meg 8 körül.Ő 2 éves nem igényli előbb.Tápot előírás szerint kapja.Elvileg éhes nem lehet.Sétálni eleget sétál. Napközben hogy ne aludjon azt nem tudjuk szabályozni, nem vagyunk mindig itthon.
2009. márc. 17. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes dolog ilyen korban, ne aggodj, csináld azt, hogy fokozatosabban késöbb viszed le sétálni, és így megfogja tanulni, kaját csak reggel adj neki, amennyi kell neki, de ezt egyébként csak te tudhatod, hogy mennyire éhes vagy hogy kér - e még, ezt tapasztald meg.
2009. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, rosszul írtam, én vagyok megint csak, azt akarom irni még, hogy este is adj neki kaját, bocs, elirtam :D
2009. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a szokásos adagot több részre fel lehet bontani.


A kutyapelus azért nem jó, és én soha nem ajánlom senkinek, mert arra tanítod vele a kutyát hogy a lakásban is lehet, ezt a hibát pedig később javítani baromi nehéz!


Sokkal egyszerűbb neki megtanulni azt, hogy lent lehet fent nem, minthogy fent csak ide meg csak oda...


Napi 3-4 sétával nem lehet szükség erre. Ki fogja bírni!

2009. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen én is itt tartok hogy a pelus egy nagy marhaság,előző kutyáimnál nem is használtam csak nála,de kidobom.Fölösleges egyetértek veled.De mitől fog aludni?Sokat adok neki este és lehet hogy arra ébred fel hogy a dolgát kéne elvégeznie nem arra hogy éhes?Enni nem kap 5-kor csak 7 körül.
2009. márc. 17. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
reggel ez lemaradt
2009. márc. 17. 21:37
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem biztos, hogy át tudod szoktatni. Nekem 3 kutyám van, plusz még egy 12 napos, őt tápon nevelem, de mindegyik más egyéniség. Van amelyik "alakítható " volt apró korában, van amelyik a mai napig (8 éves) nem hagyja magát. Azért próbálkozz, ne add fel az elején. Viszont megirnád nekem, hogy milyen a kutyapelus? Még nem is hallottam róla. Kösz.
2009. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en kutyam is ezt csinalta 2-3 honaposon , most 5 honapos es kesobb ebred olyan 8 utan.
2009. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haladunk napi 2 pisi bent többi kint.Sőt hajnalban nincs kaki se pisi se.Felébred,megnézi hogy alszunk-e és visszaalszik.
2009. márc. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!