Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska hörcsöggel? Reménytelen?

Macska hörcsöggel? Reménytelen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a macskát nem akarod betuszkolni a höri lakásába, akkor jól meglesznek!
2012. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abban az esetben nem, ha tolóajtós vagy zárható a terrárium és magasan van /mondjuk, egy cicának nem akadály a magasság/
2012. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont pár napja lett törpe hörcsögöm a négy macskám mellett.:D Ketrecben tarjuk mert féltünk hogy a terráriumból kiveszi a macska,és a ketrecet sokkal könnyebb hordozni.:)Mikor meghoztuk a macska nagyon nézte a ketrecen keresztül,de vigyáztunk hogy ne nagyon láthassa a hörcsögöt,mert ha úgy ráijeszt el is pusztulhat..:S Szóval ez az egy alkalom kivételes volt.:) A kérdésedre visszatérve,szerintem lehet a kettőt együtt tartani.:)
2012. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok :D elírtam, bocsi :D "Abban az esetben igen"
2012. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nekem anno ennél a kombónál gáz volt,mert a hörcsög szokás szerint megszökött legközelebb már a perzsa cicám szájában láttam viszont, kitekert nyakkal:( Persze drága szobacicám olyan büszke volt magára:)) Az a baj a hörcsögök igen könnyen tudnak szökni,gyerekkoromban rengeteg hörcsögöm volt és hát szinte mindegyik igazi szabadulóművész volt,hiába volt minden trükk:) Aztán a baleset után nem is lett több hörcsögöm..
2012. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó,sajnálom :( az én hörcsögeim 2 évesek és még nem szöktek el egyszer sem. :) Köszönöm a kommenteket!
2012. ápr. 18. 14:49
 7/8 anonim válasza:
Szia, panelban lakunk es mikor hozzank kerult a cicunk akkor mar volt 2 torpehorink :) de ugy neveltuk kiskoratol kezdve a cicat h a hori a baratja, letettuk oket a foldre es hagytuk h jatszanak, baratkozzanak :) neha kiszedte a horcsit a terrariumbol ;))) csak kerestuk, de sehol nem volt horcsi Ur, aztan a cica elokaparta vhonnan, de nem bantotta :) es az ido teltevel megszoktak egymast! beke es nyugalom van a hazban ;)
2012. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alinka válasza:

Utolsó válaszoló, nagyon merész vagy,hogy össze merted ereszteni a cicát a hörivel,mi nem mertük. Mivel nyitott tetejű üvegterráriumunk van, az első alkalom után,mikor a cicánk beleugrott, külön szobába kerültek, ameddig ki nem találtuk,mi legyen. Először a mezőgazdasági boltban akartunk dróthálót venni, hogy abból csináljunk tetőt a terráriumra. De aztán találtunk egy műanyag ládát(rekeszt) ami pont ráillik a terráriumra. Ráborítottuk. Igy a hörik kapnak levegőt a réseken, látjuk őket, és a cica is.

Remek tévéje lett. :) Sokszor a terrárium mellé fekszik, vagy ráugrik a láda aljára (azaz mostmár a terrárium tetejére) és figyeli a höriket. Őket nem zavarják a zajok. Mulatságos nézni a cicát, ahogy figyel, vagy próbálja a höriket az üvegen keresztül megérinteni.

2012. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!