Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám, vagy kiscicám...

Van egy macskám, vagy kiscicám, nem tudom, éppen ebből állna a kérdés (lent) -> (? )

Figyelt kérdés

egy kb,1 éves cica,az már felnőtt,mert nekem van egy 1 éves cicám ,és már lehet kölyke??? Mert mostanában mintha járnának hozzá a fiúk,de lehet,h csak a mamájához.

És ha lehet kölyke,akkor az lehet,hogy meghalhat??(mert még lehet "tapasztalatlan" még az ilyen dolgokban,h megszüljön egy kölyköt,és ne csak "kipotyogtassa az udvaron")



2012. ápr. 18. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mármint a kiscicák meghalhatnak? (rosszul irtam :D )
2012. ápr. 18. 20:49
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet kölyke, és nem valószínű hogy a kölyköknek bajuk lesz.
2012. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Miért halnának meg a kölykök? Az anyamacska keresni fog egy olyan helyet szülés előtt, amit biztonságosnak tart.

Ha nem szeretnél fél évente kölyköket, akkor ivartalaníttasd. De már most is ivartalaníttathatod, ha nem szeretnéd a kölyköket.

2012. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ivartalaníttasd. Jobb mint macskafát ültetni...
2012. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Miert halnának meg a kölykök?"

Válasz erre: mert már volt egy macskám és olyan butus volt,nem keresett a szüléshez helyet,és elpotyogtatta a kölyköket az udvaron.

Apukám egy kis cicát talalt élve,egy a teraszom lépcsőjén volt (halottan :( )

És egy másik a teraszon egy dobozba (szintén halott volt,de csak 3 hónap mulva én találtam meg,és csak a szőrdarabka volt már ,eg belőle)

És tegyük hozzá,h szörnyü látvány volt,és én csak 9 éves voltam. :(

2012. ápr. 19. 07:24
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ugye mennyivel jobb lett volna, ha ivartalanított? Nem kellett volna mindezeket átélni.
2012. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A cicadnak mar lehetnek kolykei,de nem ajanlott.

Az enyem 1,5 evesen szult 4 kolykot de abbol ketto nagyon gyenge volt es meghalt.A masik ketto szerencsere jol van.

2012. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hiába nem ajánlott,de nem tehetek semmit,mert már szerintem összehozták a kismacskákat.

És ovartalanítani nem fogom,mert vidéken lakom,és a szüleim nem admak pénzt erre a "kis mezei micikére" . :/

Én meg nem mehetek el az orvoshoz a cicámmal,mert csak 12 vagyok. :\

2012. ápr. 19. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy az ivartalanítás olcsóbb, mint a kölyökmacskák oltásai. Tudom, hogy sokan nem oltatják a macskáikat, de most kezdődik az Állatvédőrség és Önkormányzatok közös akciója, amiben ellenőrizni fogják az állattartási körülményeket. Ilyen esetben kedvezményes ivartalanítást javasolnak. Ha egy év múlva ez nem történik meg, akkor büntetést kell majd fizetni.
2012. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

okés,igy megmondom.

És az ivartalanitás fáj a cicának? Mennyibe kerül kb. ????

2012. ápr. 20. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!