Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Miért nem eszik a...

SEGÍTSÉG! Miért nem eszik a macskám? Már lassan egy hete. De inni iszik, de enni egyáltalán nem eszik. Le van fogyva teljesen 5-6 kilóról, szinte csont soványra fogyott, és a hasa fel van puffadva.

Figyelt kérdés

Az idén lesz 4 éves a,karthauzi kijárós macskám.Van olyan amikor olyan mozdulatot csinál mintha hányni akarna.Vagy az is lehet hogy megmérgezték?Mert van itt a szomszédba 3 házzal odébb egy hülye gyerek aki,lövöldözi a macskákat sörétessel.Már az enyémet 3 vagy 4 szer lötte meg:(,egyszer a lábát ,egyszer a fejét. a többire már nem nagyin emlékszem... Lehetséges hogy ő mérgezhette meg :(:( :'(

Mit tegyek?

Hívjak állatorvost neki?(Mert mifelénk az állatorvos házhoz jön.)

Vagy mit tegyek?

:'(


2010. márc. 31. 13:35
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és kandúr macska
2010. márc. 31. 13:35
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete nem eszik a macskád és most jut eszedbe, hogy jé mi baja lehet és hogy állatorvost kellene hívni hozzá??
2010. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Már régen ki kellett volna akkor hívnod az állatorvost. Tejet adtál neki?

Nem tudom mi baja lehet, de az állatorvos meg tudja mondani.

2010. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nagyon rossz gazda vagy ha 1 hete nézed szerencsétlen szenvedését és még nem hívtál orvost.. Ez itt nem az állatklinika tudakozója ahol szakápolók/orvosok mondják meg neked látatlanban h mi baja a cicádnak! Azonnal hívd ki az orvost!!!
2010. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL ORVOS! A macska, ha néhány napig éhezik, elkezdi lebontani a saját máját, zsírmája lesz, ami májelégtelenséghez vezet. Nem tudja méregteleníteni a szervezetét és pár nap alatt meghal. Pláne, ha nem is kell vinni sehova, mire vártál????????
2010. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mert nem jött haza egy hétig!És gondoltam hogy biztos űződni van.És tegnap előtt jött haza,szinte csont soványan,és ebböl következtetek arra hogy nem evett,mert ha evett volna akkor valószínűleg nem lenni ilyen sovány.És amikor haza jött , raktam ki neki a kedvenc ételeiből (kolbász,hús,macskaeledel,tej,tejföl, stb..)

És nem evett beléle, csak megszagolta,és olyan mozdulatot csinál,mintha hányni akarna.azért nem hívtam ki az állat orvost mert tegnap előtt vártam egy napot (tegnapig hogy hátha eszik) de nem.És ma akartam kihívni az állat orvost,de ma nincs otthon, elvan utazva a családjához.és ha minden igaz akkor, holnap otthon lesz már.Holnap az lesz az első hogy,felhívom az állatorvost,vagy elmegyek hozzá.:(


De amikor hívom hogy jöjjön akkor jön szalad és nyávog(hangja is alig van.

2010. márc. 31. 13:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy nehogy ivartalanítsd!!!Akkor jövőre még egy ilyen hetes kiruccanás után jó eséllyel megdöglik. Mert azt elárulhatom, hogy jövőre is ugyanígy fogsz járni. De nem baj, akkor nem kell bajolni az állatorvossal végre.

Ja, és ha az én macskámra egyszer is valaki kezet emelt volna, szerintem már feldugtam volna a puskacsövet az orrán, az biztos!!!Válajatok már felelősséget az állatért. Akkor is, ha orvost kell hívni, meg akkor is ha örültektől kell megvédeni.

2010. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Az én macskám is volt, hogy 1 hétig haza sem jött, aztán soványan egyszer csak előbukkant. Nem, nincs ivartalanítva és nem döglött még meg. Húha...csoda macska. Persze, mindent az ivartalanításra kell fogni, ezt már nem hiszem el. Ha nincs rá pénze mi a szent ..... csináljon?

Minden esetre hívd ki az állatorvost. Bár nekem volt már, hogy a cicámnak teljesen fel volt szakadva a torkánál a bőr, úgy,hogy látszódott a nyelőcsöve, volt,hogy a másik macskámnak eltörte a szomszéd a lábát, a másik macskámnak volt,hogy kihullott a szőre már majdnem teljesen. És nem hívtunk állatorvost. Itthon meg tudtuk őket gyógyítani. Jó, idén ivartalanítjuk őket, mert van rá most pénzünk és nem akarunk még egy ilyet.

Az én kutyáim is és a szomszédoké is úgy csinál mintha hányni akarna, köhög. Lehet,hogy megmérgezték, akkor adj neki tejet, elvileg közömbösíti a mérget.

2010. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

De már nem is egyszer , mondtuk ennek a hülye gyereknek hogy ne bántsa mert nem lesz jó vége...

Anyám is már nagyon összeveszett vele.

De mind hiába.Akkor is ezt műveli.

2010. márc. 31. 14:42
 10/22 A kérdező kommentje:
Adtam neki tejet.De nem issza meg:(
2010. márc. 31. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!