Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicája is ezt csinálja...

Más cicája is ezt csinálja kaki előtt?

Figyelt kérdés
Az enyém előtte fel alá rohangál a lakásban, mint valami őrült. Az egész úgy néz ki, mintha fogocskázni akarna, aztán megvan a kaki és nyugton fekszik. Eleinte csak mikor hasmenése volt, akkor csinálta ezt, de mostmár erről lehet tudni, hogy kaki jön.
2009. jún. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azért csinálja ezt mert nagyon rendes és ki akar jutni. Kint nem cirkuszol, szépen ás egy gödröt, és kész. Bent meg áll a bál, visít, rohangál, lóg az ajtón. Nem mindig bírok fel kelni, aztán meg hallom, hogy feladja és megy a dobozolni.
2009. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én cicám augusztusban lesz 2 éves,de néha ő is ezt csinálja...egészséges,oltott cica,a kakival sincs semmi gond...lehet,hogy más cicáknál is így van:)
2009. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egész biztos nincs valami betegsége? Azért ez a viselkedés szerintem nem természetes, lehet hogy ilyenkor fáj neki valami.
2009. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kaki normálisnak tűnik. Igazából neki az egyik első lába le van bénulva. A régi helyen ahol volt (örökbefogadtam) , ott mesélték, hogy nekik nyávogott előtte, és akkor segítették elkaparni neki. Lehet, hogy nálam ez a felhívás arra, hogy jön a nagy?
2009. jún. 20. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg ezzel függ össze.
2009. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!