Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyünk, ha cica egeret...

Mit tegyünk, ha cica egeret hoz haza?

Figyelt kérdés
négy évig nem volt rá példa, most viszont gyakorlatilag kétnaponta. nem zavaró, mert a lakásba nem tudja behozni, csak a lépcsőházba, és utána meg is eszi, de hogy helyes e ilyenkor megdícsérni? mert mi azt tettük.
2009. jún. 22. 11:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat! akkor marad a dícsérős módszer:) nekünk sem hozza ám be a lakásba, azt azért nem hagynám. még egyszer köszönöm a megosztott tapasztalatokat;)
2009. jún. 22. 14:58
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én felugrottam az ágyra és visítottam amikor az egeret elengedte és az elkezdett a lakásban rohangálni XD


Mit lehet tenni?Hmm fogalmam sincs,nekünk egyszer csinálta mert a lányának hozta,utána nem,mert mindketten kintiek lettek:)


Talán ha kiviszed az egeret márha megmered fogni akkor nem fogja én mindig 2x megnéztem utána hogy nem hoz e,mert 2szintes csalásiban lakunk belső lépcsősben és üveg ajtójú volt így ha hallottam,hogy zörget mert be akar jönni,elhúztam a kisfüggönyt és néztem hogy nincs e vmi a szájában vagy a mancsainál:D

2009. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
semmi bajom az egérrel, simán megfogom, nem félek tőlük:) de ezek mind már halott egerek voltak, amiket hazahozott:D
2009. jún. 22. 22:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Dicsérd meg!Az én 1éves lány cicám is imádja nekem hozni az egereket!Sikoltás megy,de nagyon boldog,mikor megmutathatja nekem,csak úgy dorombol!:)
2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha egeret hozz az még kicsi ahhoz képest mit hozot régen a cicám. Régen 5 madarat 4 halott egeret 2 élő egeret 1 kis nyulat. szerintem dicsérd meg
2010. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
csengős módszer nálunk nem vállt be. nekem csak ma éjjel hozott egy csóró kismadarat meg egy egeret. szerencsére mindkettő döglött volt.. azt olvastam, hogy félt a cicád hogy éhen halsz és ezért hoz neked kaját. tehát szeret téged. dicsérd meg és dobd ki.
2019. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!