Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elköltözünk, megszokja a...

Ha elköltözünk, megszokja a cicám?

Figyelt kérdés
Szóval, úgy tűnik, városba költözünk (faluból), és van egy másfél éves fiú cicám. Még nincs ivartalanítva. Nagy a valószínűsége, hogy panelba költöznénk, a cica kinti-benti, tehát éjszaka eljár, de hajnalban hazajön, bent alszik, nappal dettó, vagy kint a teraszon... Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi főleg. Félek, hogy nem érezné jól magát a lakásban. Egyébként lusta, kényes macska :), szóval lehet, hogy ha ivartalaníttatnám, ellenne odabent is... A válaszokat előre is köszi.
2012. ápr. 27. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én cicámmal is ugyan ez a helyzet.

Ha lesz erkély, akkor a cica is, és te is mindenképpen jól jársz. Kell egy kis idő míg megszokja, az biztos. Ivartalanítani meg mindenképpen kellene.

2012. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.Mindenképpen ivartalanítsd.Ha van erkély,kiengedheted,de vigyázz,hogy ne essen ki.Mi néha a lépcsőházba is kiengedjük,hadd szagoljon körbe.Mondjuk ő,ha lépteket hall,azonnal beszalad,bár volt már olyan,hogy ki akarták zavarni,mert nem tudták,hogy kerül ide.Akkor se volt baj,mert kimentem,és mondtam hogy az enyém a cica :)
2012. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Ha költözünk, előtte mindenképpen ivartalanítva lesz... remélem, nem viseli meg nagyon és megszokja. :)
2012. ápr. 28. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!