Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha 2 napja temettuk el a...

Ha 2 napja temettuk el a cicámat, akkor meddig lesz még egyben a fold alatt?

Figyelt kérdés
Ugy értem, mikorra bomlik el a kis teste, és mikor marad belole csontváz?
2009. jún. 22. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyáron szerintem egy bő 2-3 hónap...
2009. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem max 1 hónap a melegben, nagyon hamar bomlanak.

De miért? Csak nem akarod kihantolni?

2009. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha a kert végi "humusz ágyásba" temetted akkor............ el cseszted.

De egyébként ez tényleg sok midentől függ, mélység, hőmérséklet, földminőség, nedvesség.

Ajánlom hogy várj egy félévet legalább, mert ha nem akkor, igen ronda látványba lessz részed.

2009. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Messze tolem lett eltemetve, es valamikor szeretnem, ha a kozelembe lenne. Koszonom a valaszokat!
2009. jún. 23. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami vicc, hogy eltemetem a kedvencemet, majd később kiásom??? Jézus! Mint a középkorban...
2009. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, ha itelkeznek! Aki nem tud ertekeset hozzaszolni, az tartsa meg maganak!
2009. jún. 25. 12:03
 7/10 A kérdező kommentje:
A tobbieknek koszonom a valaszt!
2009. jún. 25. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ:


Mélység, attól, hogy milyen vizes a talaj, stb.

Meg leginkább attól, hogy a test be lett-e csomagolva valamibe. Pl. ha műanyag fóliába / zacskóba lett csomagolva az lassítja a bomlást ahoz képest, mintha simán a földbe lett volna téve.


Tippre azt mondanám, hogy megközelítőleg 2 hónap múlva tűnik el a lágyszövet de a szőr még évekig megmarad!

2009. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a legjobb ha vársz egy két évet az a biztos;)
2009. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Épp mostan találtam rá a kérdésedre, amit még júniusban feltettél. Kérdésem az lenne, hogy mi a szándékod a macskád tetemével. Ezt azért kérdezem tőled, mert arra is gondoltam, hogy esetleg meg akarsz tartani valamilyen emléket, amit a cicádra emlékeztet. Például a koponyáját. Volt nekem is kedvenc macskám, miután 1999-ben elpusztult, a koponyáját kifőztem (nem rothasztottam).
2009. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!