Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska az erkélyen?

Macska az erkélyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, legfőképp a panelcica tulajdonosoktól. Kiszeretném végre engedni a cicámat póráz nélkül is az erkélyre (anélkül nem lehet, mert rögtön ugrana a korlátra) és ennek okán elgondolkoztam hogy miféle hálóval lehetne bevonni a balkon korlát feletti részét. Valakinek van tapasztalata?



2012. ápr. 30. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszer a hatodikról esett ki. Összetörte magát, de túlélte. Azóta nekem is macskaháló van felszerelve, bevált. Ráadásul van belőle áttetsző színű, úgy nem is annyira csúnya.
2012. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tudom, nem a legjobb megoldás, annyi biztos. Persze, semmi baja nem lett az ég világon. A macskaháló azért jobb ötlet.
2012. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a macska hálót, először, nekem is az van felszerelve és abszolúte bevált. Biztonságos és nincs semmi baj pedig több éve nyúzzuk.
2012. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Pontosan a 3. lakunk. :) Igazából az nem is volt kérdés, h engedjem-e a korlátra vagy se, mert kizárt dolog!! Én felelősséget vállaltam érte, felneveltem, nem fogom még azt a 0,01% se megadni neki, hogy leeshessen.

Viszont annak örülök ,hogy van akinél bevált a macskaháló, pedig már olvastam, hogy pár hónap alatt szétmállik, könnyen szétszakad, stb. Ha felmászna rá azt is kibírná? Illetve hol vettétek, sima állatkereskedés?

2012. máj. 1. 01:27
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]

ennél olcsóbban sehol nem lehet kapni!


Az enyém egyszer felmászott rá, de rájött hogy nincs esélye, azóta nem foglalkozik vele.

2012. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozott a felmászással, de miután lyukba dugta a lábát, feladta :))
2012. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az enyém nagyon mászkálós, függöny, szúnyogháló.... imádja őket, de ha ennyire pozitív a tapasztalatok akkor kipróbáljuk, köszönöm! :)
2012. máj. 1. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!