Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak egy 1 napos...

Anna009 kérdése:

Mit csináljak egy 1 napos utcáról össze szedett cicával?

Figyelt kérdés

Anyukám ma reggel azzal ébresztett hogy a kezében egy puha törölközőben tart egy kis egér méretű cicát.Kibéleltünk egy karton dobozt minden puha ronggyal és ilyen kis orrcsepp adagoló szerűséggel felszívunk pár csepp hígított tejet és a szájához tesszük és próbál szopcsizni.Még ezen kívül mit lehet tenni? Az a tervünk hogy mamámnak oda ajándékozzuk nemrég halt meg a kutyája és azt mondta hogy egy macskát akar.Mi nem tarthatjuk meg mert van már 2 macskánk és 2 kutyánk.Persze majd gondoskodunk az oltásról.Remélem túl éli anya macska nélkül!Minden pillanatban figyelem és ha felébred keresi a szopcsit akkor adok neki egy kis tejet.Jelenleg alszik..

Köszi a válaszokat! :)


2012. máj. 6. 08:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Most is pici fecskendővel etettem meg és mindjárt alszik annyira kis édes.:)

Este is végig aludta az éjszakát és csak 5 körül kelt fel mert éhes lett.

2012. máj. 7. 14:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2012. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Egyre jobban!

Már annyira tudja a napirendet.:)

Reggel 5 kor kel megetetem utána anyukám 9 kor megeteti de jó bőségesen aztán fél 2-kor hazaérek jól emgetetem és délután hogyha felébred és nyávog akkor etetem meg este meg olyan 10 körül jól ''megtömöm'' és reggelig kibírja.:)

2012. máj. 8. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!