Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent összepisilnek a...

Mindent összepisilnek a macskák! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Udvaron tartott cicánk van és átjárnak hozzánk a szomszédból a macskák. Napoznak az udvaron és felzabálják a kajáját. A gond az, hogy van közöttünk kandúr és össze-vissza pisil mindent! Elzavarom, de mindig visszajön és pisil... A virágokat, a teraszt, a kerti bútort... mindent...

El lehet tüntetni a pisiszagot? Vagy tudtok valami olyan szert amit nem bír a dög?


2009. jún. 24. 13:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%
kedves 14:54-es, aminek még a szagától is irtózol, abba minden vágyad belenyalni, nemde? nyilván... gondold már át, köszi.
2009. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Salx Narval ***** válasza:
50%
Meg tudlak érteni, ugyan ez a problémám.Szinte lehetetlen megoldást találni.Ráadásul 2-3 is jár hozzánk.Az én cirmim ivartalanítva lett ugyan és ilyenkor a házban tartom, de minden hiába.Nem fújhatom le az egész udvart.Gondolkodtam már kutyán is, a kislányom szeretne is kapni, de azt mondják, hogy az a kutya amelyik cicával él együtt, nem fogja elriasztani a többit sem.Csökkenteni tudtam némileg a bűzt a fent említett citrus illattal de pár óra múlva ujjra lehet érezni.Nekem reménytelennek tűnik a dolog.
2009. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
15:46 jajj, ne is mondj ilyet! :(
2009. jún. 24. 15:49
 14/31 Salx Narval ***** válasza:
50%
Most kérdeztem meg, hogy az ivartalanított cica vonzza e a kandúrokat párzási időben? Azt a választ kaptam, hogy nem. Most aztán végképp nem értem, miért jelölnek nálam. Várjunk még, hátha valakinek van valami jó ötlete.
2009. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik macskám imádja a Domestos szagát, belehentereg dorombolva a domestosozott dolgokba. Megkérdeztem a dokit, hogy lehet-e baja tőle. Ő azt mondta, hogy távol kell tartani tőle, mert állatok számára méreg, takarítsak mással. Az illatanyaga hasonlít a zsákmányállatok megnövekedett adrenalinszintje miatt termelt illatokra. A macskák egy része imádja, mint ahogy a macskatávoltartó spray is csak bizonyos hányadukra hatásos. Bocs, tényleg csak segíteni akartam, hogy az idegen cica helyett ne a sajátodat nyírd ki.
2009. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

16:32 Lehet, hogy csak szimplán jól érzik magukat nálad! Nálunk is az van, hogy nem párzási időben is itt lógatják a farkukat és napoznak a hintaágyon... :(

Meg a potya kaja miatt is odaszokhatnak. Nálunk már csak addig van kint a kaja, amíg eszik a mi cicánk, aztán nuku!

Lehet, hogy hozzátartozik a kertünk a kijelölt területükhöz és ebből nem akarnak engedni.

2009. jún. 24. 16:38
 17/31 A kérdező kommentje:
16:35 Én egyiket sem akarok kinyírni csak felrakni őket egy repülőre csak oda jeggyel és elküldeni Dél-Lambériába! :)
2009. jún. 24. 16:39
 18/31 Salx Narval ***** válasza:
37%
Megsebesíteni én sem akarom őket, de azért néha el el találom valamelyiket a papucsommal, vagy ép azzal ami a kezembe akad hirtelen.
2009. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A papucs nálam is gyakran repül!

Mostanában már úgy megyek ki az udvarra, hogy van a kezemben egy pohár víz. Ha ott tanyázik valamelyik, loccccs... ha nem, megkapják a virágok. :)

2009. jún. 24. 17:21
 20/31 Salx Narval ***** válasza:
50%
A víz teljesen rendben van, volt nálunk egy rokon kisfiú és volt egy vízipuska nála, na az elöl menekültek rendesen. El lehetett lőni vele 10m- re és többször egymás után.Kellene venni egyet és narancslével lövöldözni. Kezdek meghülyülni!
2009. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!