Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent összepisilnek a...

Mindent összepisilnek a macskák! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Udvaron tartott cicánk van és átjárnak hozzánk a szomszédból a macskák. Napoznak az udvaron és felzabálják a kajáját. A gond az, hogy van közöttünk kandúr és össze-vissza pisil mindent! Elzavarom, de mindig visszajön és pisil... A virágokat, a teraszt, a kerti bútort... mindent...

El lehet tüntetni a pisiszagot? Vagy tudtok valami olyan szert amit nem bír a dög?


2009. jún. 24. 13:37
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Vagy bekenhetnénk frissen facsart narancslével a kerítéseket körbe és a kertibútorokat is! :)
2009. jún. 24. 17:58
 22/31 A kérdező kommentje:

Erről hallottál már? Én kipróbálom!

[link]

Hazafelé vesz a párom egy vizipisztolyt is!


Hadat üzentem a macskáknak! :)

2009. jún. 24. 18:53
 23/31 Bogyigazdi ***** válasza:
100%

Szerintem egy kutya megoldaná a problémát.

Nálunk van kutya és macska is. A saját macskánkat egyik se bántja, sőt puszi pajtások, de ha betévedne egy idegen macska a kertbe, akkor azt egyből elüldözik. Lehet, hogy csak puszit akarnak adni neki, de ezt a macskák nem tudják.

Csak ne ess pánikba, ha a te macskád is fél tőle, 2-3 hét múlva Ő fogja kezdeményezni a játékot! Remélem segítettem! Csak egy cicának se legyen baja, kérlek!!

2009. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

20:59 Kutyát nem szeretnék, pedig imádom őket! Nem vagyunk itthon reggeltől estig és sokszor hétvégén sem napokig. Az az ebnek sem lenne jó egyedül!

Nem akarom én egyiket sem bántani, ha így lenne nem elzavaró dolgot keresnék!

Ha van valakinek ötlete macskamenhelyre, azt is szívesen fogadom!

2009. jún. 24. 21:06
 25/31 Bogyigazdi ***** válasza:
100%

20:59-es vagyok.Megértelek, hogy így nem vállaltok kutyát.

Az attól függ,hogy hol laksz...úgy tudom, hogy van a Belfegor, az egy macskamenhely, de asszem az Rádon van (bocsi ha tévedek)de az Árvácskánál is van macskás részleg, ők Szentendrén vannak.

Amúgy macskacsapdával simán be lehet cserkészni a macskákat, azzal nincs gond.

2009. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszi 20:59! Keresni fogom őket, bár most még kap egy esélyt az UH-os riasztó.
2009. jún. 24. 21:36
 27/31 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem ismertem ezt a terméket, de nálam sajnos a saját macskám miatt nem megoldás.De ha igaz amit Írnak nálad hasznos lehet. Írd majd meg, hogy bevált e, nagyon kíváncsi lennék rá.Én azt hiszem a kutyus mellet döntök.De most befogom őket mert elég szelídek, és írok egy levelet a gazdájuknak, amit egy nyakörvhöz erősítek. megijesztem azzal, hogy megmérgezem, ha nem ivartalanítja.Persze sohasem tennék ilyet, de ő ezt nem tudhatja.
2009. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk szintén a kutya a megoldás az idegen macskákra. A mieinket nem bántja.

Egy valamit azonban nem értek. Azt írod, hogy kutyát nem tartasz, mert sokat vagytok távol. A macska mit eszik ilyenkor?! Merthogy a többi miatt nem tehetsz ki neki több kaját.

Egyáltalán minek a macska nektek, ha úgyis annyi cica él körülöttetek?:)

2009. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

08:25 Reggel és este kap enni, ha nem vagyunk itthon akkor a család etet, akik nem laknak tőlünk messze. A kutyának sokkal magasabb a társaságigénye, mit egy kint lévő macskának.

Hidd el, néha már ott tartok, hogy ha ez az ára és ezért járnak ide a dögök, akkor a saját cicánknak is menni kell. Ha valaki azt mondaná, hogy tetszik neki és tudom, hogy jó helye lenne, viheti!

Nem tartható az az állapot, hogy van egy kertes házad és nincs gusztusod kimenni a kertbe, mert minden macskabüdös. És ez a bűz nem szellőzik ki csak úgy! Nem ülhetsz ki a teraszodra, mert büdös a fal, az ajtó, a kerti bútorok szőrösek és büdösek, mert a fa beszívja... Az anyagi kárunk (bútor, ajtó, kerti grill) cca. 5-600.000.- Ft. És a fal újraszínezéséről és a térkőről még nem is beszéltem!

2009. jún. 25. 13:33
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!