Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tegyem a macskát, ha...

Hová tegyem a macskát, ha elutazok 4-5 napra?

Figyelt kérdés
Odaadjam valakinek addig, hogy vigyázzon rá? Vagy esetleg állatpanzió? Azt nem nagyon szeretném, mert nem sok jót hallottam róla. Nincs olyan ismerős, aki meg tudná oldani, hogy feljárjon etetni, sajnos:( Tanácstalan vagyok...
2009. jún. 24. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ásd el.
2009. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kössz, de élve aranyosabb... :P
2009. jún. 24. 15:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hova utazol?esetleg nem tudod magaddal vinni?

nálunk szerencsére ez nem nagy gond,mert nagyszüleim kijárnak megetetni őket

2009. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
61%

föld alá:)

nem dehogyis.:D imádom a cicákat egyébként. nekem is van.

én rokonokhoz szoktam lepasszolni,és ha ninc smás megoldás állatpanzió.:S jobb,mint a semmi.

2009. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondozhatná egy megbízható szomszéd.
2009. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Egy jó barátra bízhatnád aki el lesz vele mig elutazól esetleg vidd el a rokonokhoz(ha nem szökik el onnan) mi is azt szoktuk.
2009. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos úgy alakult, hogy még azelőtt befizettem egy külföldi útra, mielőtt hozzámkerült volna a cica. Most 11 hetes, nagyon pici, és nem szeretném kínozni a hosszú úttal, ráadásul az a szálloda, ahová megyek nem "állatbarát" :( Gondoltam, rábíznám a szomszédra, akinek vannak kismacskái, csak kicsi félek, mert az enyém lakásban tartott - ők pedig kinti macskák.
2009. jún. 24. 15:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:) Akkor a cicám is megy "nyaralni".... a szomszédhoz... :D Remélem, nem lesz baj, nem hoz rám szégyent:) :)
2009. jún. 24. 15:51
 9/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem lehetséges megkérned azt akitől kaptad.
2009. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem van egy ismerősöm, aki pont mondta pár napja, hogy szeretné kipróbálni, milyen cicát tartani, és szívesen vigyázna a mi macskánkra, ha elutazunk. mi idén nem nagyon megyünk sehova, szóval nincs rá szükségünk, csak úgy meg "kölcsönbe" nincs értelme odaadni a macskát :) viszont ha tudsz vele egyeztetni, akkor szerintem szívesen átvállalná... persze csak ha mindkettőtöknek megfelel.

ő vhol a nyugatinál lakik, szóval pesti. vannak más állatai, se azok ketrecben tartott rágcsálók, nem bántanák egymást a cicával.

ha érdekel, írj nekem privit, és megadom a mélcímét!

2009. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!