Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tegyem a macskát, ha...

Hová tegyem a macskát, ha elutazok 4-5 napra?

Figyelt kérdés
Odaadjam valakinek addig, hogy vigyázzon rá? Vagy esetleg állatpanzió? Azt nem nagyon szeretném, mert nem sok jót hallottam róla. Nincs olyan ismerős, aki meg tudná oldani, hogy feljárjon etetni, sajnos:( Tanácstalan vagyok...
2009. jún. 24. 15:25
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
16-01 vagyok.Ha magaddal viszed ne feledkezz meg az orvosi vizsgálatról,baj lehet belőle ha nincs.
2009. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérd meg valamelyik kedvesnek tűnő szomszédot. Ha elmész a cicának vegyél ennivalót szóval úgy vidd át, hogy az eledellel együtt. Ha hazajöttél hozz a szomszédnak is valami kisebb ajándékot mindenképpen.

Szerintem rábízhatod. Esetleg próbáld rávenni, hogy a te cicád a lakásban lehessen, legalább az első pár napban vagy éjjel, nehogy elkóboroljon.

2009. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
család? barátok? szomszéd? rokon? stb.. legyen egykicsi fantáziád nem igaz hogy senki se vigyázna rá...
2009. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd magaddal! Mi minden évben külföldre megyünk nyaralni. Nekünk is van cicánk, egy nagyon kedves szomszédot kérünk meg. Neki is van macskája, és ő egy idős hölgy semmi dolga sincs. Szerintem kérj meg valami szomszédot, vagy rokont.
2009. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Add oda a rokonaidnak, ismerőseidnek, de semmiképp ne hagyd otthon úgy, hogy majd megeteti a szomszéd...

Nem! Ilyet semmiképp ne csinálj! A cica, ha unatkozik, képes tönkretenni az egész házat! Még a jól nevelt cica is!

Ezt tapasztalatból tudom... Hogyha magaddal viszed, akkor előtte vidd el állatorvoshoz, vizsgáltasd ki, aztán vegyél neki egy cicaházat, és egy hordozható almot, és már indulhatsz is :)

2009. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!