Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Radiátor mellett a macskaágy?

Radiátor mellett a macskaágy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most egyáltalán nem aktuális! :)

Csak most rendeztem át a szobát pár napja, és a kis kuckója most közvetlen a radiátor mellett van. Nem lenne ez túl sok télen? Mert akkor nem várom meg, amíg megszokja, keresek neki máshol helyett. Csak így pont az ágyam mellett van és így rávehetem, hogy ne az ágyamba, hanem ott aludjon :))

Nos?


2012. máj. 8. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A macsekok imádják a meleget még nyáron is.Nem lesz ott baja nekem is van macskák ő magán a meleg radiátoron is alszik nyáron meg mindenüt ugyanolyan meleg lesz szóval mindegy.
2012. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A macskák szeretik a meleget, ez köztudott. Nyugodtan hagyhatod ott. A mi macskánk is a radiátor alatt kapott helyet (ágyat).

Régen a kemencéken feküdtek, ami ugyanúgy meleg volt.

Amúgy ha nem tetszik neki, akkor nem fog odafeküdni, észre fogod venni.

2012. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Marczi ***** válasza:

Széles, öntvény radiátorunk van. A két macsek vagy rajta, vagy mellette feküdt egész télen, pedig forró volt.

Szerintem még örülni is fog neki.


Ágyban alvás: Hát ha megszokta, nem biztos, hogy leszoktatod róla.

2012. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Már egy ideje külön alszunk, csak néha jön be mellém. Igazából nem zavarna, csak elég rossz alvó vagyok és sokat mozgolódok alvás közben, amire a macska felébred, akkor persze dorombol és bújik és én is felébredek és ez megy egész este.

De ezt az új felállást nagyon hamar megszokta, meg is lepődök esténként, hogy rögtön megy a saját helyére feküdni, még csak nem is próbálkozik nálam. Az egész estét végigaludja és 4kor ébred, ahogy szokott. Szóval szerintem bevált és akkor télen is így marad! :)

2012. máj. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!