Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy vagytok ezzel?

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Most pénteken lesz 2 hetes a kiscica amit barátnőmtől kapok!

Félek, hogy foghullásban meghal! Szobacica lenne, ezért jobban félek!



2012. máj. 9. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért halna meg? Ne félj ettől! NEM LESZ SEMMI BAJ!:) Sok sikert a kiscicához. Én is karok majd kiscicát!:)))
2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy egy csomóan nem tudnak iylenről, hogy foghullásban meghal egy cica! Én nem arra a foghullásra gondolok, hogy mikor öreg..hanem mikor váltsa a fogát! Régebben is hoztam 2 kiscicát, és mind a kettő fogváltásban halt meg a doki szerint!
2012. máj. 9. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Foghullásban vagyis fogváltás során nem pusztulnak el a cicák!Ott valami más gond volt és orvos váltás javasolt ha ilyeneket mond..

Ilyenek miatt nem kell aggódnod!

2012. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg nyugodtam!:)
2012. máj. 9. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Várj még pár hetet, mielőtt elhozod, a te érdeked is! Két hetes cica nagyon-nagyon picike csecsemő, még sokáig kéne szopnia, hogy egészséges legyen! Neked is egyszerűbb lenne, ha nem kéne szoptatni tejpótlóval, mikor ott az anyja, aki tudja szoptatni anyatejjel.
2012. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat lehet, hogy rosszul fogalmaztam!

7 hetesen hozom majd el! :) Csak bele írtam, hogy most lesz 2 hetes :D

2012. máj. 10. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogváltásba én is úgy tudom,hogy belehalhatnak a cicák! Ne az orvossal van a baj! Nekem is mondta két különböző doki! Gondolom nem ugyanahoz jártunk! :) Ilyenkor sok pici cica fostos lesz sajnos! Nekem is az volt az egyik,de szerencsére megmaradt! :) És nem feltétlenül pusztul el,nagyobb az esély,hogy megmarad! Pozitívan állj hozzá! :)
2012. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőként bizton állíthatom,hogy nem lesznek se fostosak se betegek,se halottak a kiscicák.Azt se ártana tisztázni,hogy a fogváltás 5-6 hónapos korukban történik.

Nagyon sajnálom,hogy sok orvos is félre informálja a gazdikat.

(a fogváltásnak semmi köze nincs a bélrendszerhez illetve ha valaki tudja írja meg,hogy mégis egy fogváltás során mibe hal bele a macska???)

2012. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én annyiban vettem észre a fegováltást a két cicámnál, hogy kicsit büdösebb volt a szájuk. Ebbe nem hiszem hogy bele lehet halni. :)

Egy barátnőmnek 4 cicája van, nekik sem volt bajuk.

Nővéremnek 1 cicája van, neki sem volt baja.

Egy másik barátnőmnek 3, nekik sem volt bajuk.

Ez 10-ből 10 "túlélő" a közvetlen környezetmből, azt hiszem ez elég jó arány. :)

És egy kivételével mindegyik szobacica, bár azt nem is értem hogy ez miért szempont.

2012. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért szempont..mivel körülbelül akkor hozom a kis cicát mikor 1 hétig folyamatosan majd csak délután 3tól leszek otthon. És egy csomóan beiesztettek, hogy mi van ha haza érek..és holtan fekszik majd a szobám közepén.. :(


Ugyanis csak az én szobámban lehet mert anyuék nem türik el és csak így engedték meg a kiscicát!

2012. máj. 10. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!