Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Imádom a kutyákat a macskákat...

Blackprincess kérdése:

Imádom a kutyákat a macskákat lényegében szinte az összes állatot. Megtudnám ölni azokat akik bántják őket. Ti hogy vagytok ezzel? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Nem dühit fel semmi jobban annál mikor valaki állatot bánt és gyülölöm az ilyen embereket szóba se állok velük. Számomra az ember ölésnél is nagyon bűn az állatkinzás.
2010. okt. 11. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"lényegében szinte az összes állatokat megtudnám ölni"

Uristen most imádod őket megölni?TE GYILKOS SZAR!!!!!!!

2010. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha a védtelen, kiszolgáltatott állatot megölik teljesen feleslegesen (pl hobbi vadászat) vagy még kínozzák is (pl kozmetikai állat-kísérletek, prémfarmok, stb) akkor az engem is mélységesen felháborít és gyűlölöm azokat akik ezt teszik az állatokkal.

Viszont ha nekem ugrana mondjuk egy megvadult kutya és nincs más választásom csak az, hogy én élem túl vagy ő, akkor inkább magamra szavazok. Bár végül is, ez a vadon törvénye...

2010. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Én meg a magadfajtát utálom, szánalmas vagy. Hogyan mondhatja állatbarátnak magát valaki, aki lát/hall egy állatkínzásról, és inkább az emberen állna bosszút, mint az állaton segítsen? Hát kit érdekel az az ember? Jobb lesz az állatnak, ha vele vagyunk elfoglalva? Nem. Másrészt meg az erőszak nem vezet sehova, közhely, de csak erőszakot szül. És mindíg az állat szívja meg a végén, ha te agresszívkodsz.

Harmadik, hogyha megakarod ölni, akkor öld. Nem fogod tudni, mert piskóta vagy nagypofával. Csak akkor mi értelme a szócséplésnek?! Megint pont az állattal nem foglalkozikol te nagy állatvédő...

2010. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jézusomm ti félre értitek amit mondok!!!!!!!!Én az emberekre értem hogy állatok azok akik bántják az állatokat!!!!!!!!
2010. okt. 12. 13:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Azér az embert bántanám tudod mer mikor egy ilyet hallok belül elkezd fájni a szivem és felmegy a pumpa és valahogy okostojás nem a védtelen állatra fogok ideges lenni hanem arrraa szánalmas emberre aki bántotta.
2010. okt. 12. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanígy a vadállatokkal vagyok, hiszen nagy részük azért védett mert az ember szereti irtani őket. A háziállatokat is sajnálom, de ők nélkülünk nem léteznének, mi hoztuk őket létre, és mi hagyjuk elszaporodni is szerencsétleneket. De a vadállatoknak nincs szükségük ránk, mi mégis milliószám öljük őket. Képesek őket megölni hobbiból, a prémjükért, mert betör a területükre (ez egy elég hülye indok, hiszen a vadállat területe az, ahová csak később települt az ember, meg már lassan nincs hová menniük szegény állatoknak ha kiirtották az élőhelyüket)

Mostanság leszoktam az olyan pejoratív szavak használatáról mint az:állat, barom, ökör, mivel ez sértő az állatokra nézve, ezzel el is mondtam a véleményemet az emberekről. Az állatölés gyilkosság nálam is, nem nagyobb bűn, de ugyanakkora.

2010. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értettelek félre, és teljesen egyetértek veled. De sajnos nagyon sokan érzéketlenek a témával kapcsolatban. Sokat szomorkodom azon, hogy miért születnek olyan emberek, akik állatokon és gyerekeken töltik ki az agressziójukat. Megértem, ha valaki nem él-hal az állatokért, de ne bántsa és ne kínozza és ne tartsa őket.

Egyébként ha ilyen híreket hallok, akkor én is az állatkínzó halálát kívánom.

2010. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!