Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is így vagytok ezzel?

Ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve,hogy meghalt a kutyám.Az első 3hónap nagyon nehéz volt,minden nap sírtam mindenről ő jutott eszembe.Azóta vettünk másik kutyát de még mindig nagyon szomorú leszek ha rágondolok.A mostani kuyámat az előző kutyám halállából kifolyólag nagyon féltem mindentől.Ha már egy kicsit is megy a hasa vagy kedvetlen egyből rohanok a dokihoz,hogy mi a baja.Egyszerűen nem tudok erről leszokni nagyon féltem őt.Ti is így vagytok ezzel vagy csak én vagyok ennyire "dilis"?
2012. ápr. 20. 18:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem kell ennyire aggódni. Eleinte nagyon nehéz de hidd el a mostani kutyádhoz is ugyanúgy fogsz kötődni. Nem kell mindig a dokihoz menni csak ha látod nagyobb baj van. Például 2napja nem eszik-iszik,kedvetlenül fekszik,farkát behúzva járkál.
2012. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Egyszerűen ha már látom,hogy kicsit furán viselkedik bepánikolok és csak akkor nyugszok meg mikor elvittem a dokihoz és kiderült,hogy nincsen semmi baja.Tudom,hogy ez már beteges,hogy ennyire féltem,mindent túlaggódok.
2012. ápr. 20. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:

OFF


"Például 2napja nem eszik-iszik,kedvetlenül fekszik,farkát behúzva járkál."


Ez a 2 nap pl. babéziánál és a mérgezésnél pont elég arra hogy ne lehessen megmenteni... Gratulálok az okos tanácshoz, kedves első!

2012. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nagyon sokan vagyunk így. Nekem egy palotapincsim halt meg tacskó bénulásban. Azóta ezt a kicsit, aki utána lett, annyira féltjük, hogy nem engedjük egyáltalán lépcsőzni, bútorokra ugrálni, és ha már 5 percig nincs a látómezőnkben, őrülten elkezdjük őt keresni. Imádjuk, de a másikat sem felejtettük el. Sűrűn gyújtunk neki gyertyát a sírján itt a kertben, és naponta gyújtok neki gyertyát a www.petmenny.hu-n is.
2012. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egy kicsit megnyugodtam,hogy nem csak én féltem a kutyámat ennyire.Én úgy vagyok vele,hogy inkább elviszem a dokihoz 100x feleslegesen minthogy egyszer túl késő legyen.Egyszerűen nem tudom megérteni azokat akik itt kérdezősködnek,hogy mi a kutyájuk baja ahelyett,hogy elvinnék az orvoshoz mert lehet,hogy utána meg már késő lesz.
2012. ápr. 20. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok én is. Minden nyavajával viszem orvoshoz,ha tellik rá épp,ha nem! Jobb félni mint megijedni!! Nekem többet ér a kiskutyám egézsége mint 5 ezer ft mondjuk!
2012. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó.Szerintem is jobb félni mint megijedni.
2012. ápr. 20. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én első kutyusom 1,5 éve halt meg, de sosem gondolok rá szomorúsággal, mindig örömmel jut az eszembe, azóta is olyan fajtám van :)
2012. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, így vagyok vele. Néha azt hiszem, hogy a doki is hülyének néz. Aztán mindig megnyugtat, hogy inkább menjünk, minthogy valami baj történjen.
2012. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretik a dokik az ilyen kuncsaftot :))

De, ha bizonytalan vagy, inkább orvos, mint a baj.

2012. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!