Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a kiscica első kakija?

Smiley55 kérdése:

Milyen a kiscica első kakija?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha macskám,és egyik ismerősöm talált egy kicicát.Azt sem tudom hány hetes de kb 3-4 lehet. Olvasgattam neten,hogy mikor pici,akkor a mamája tisztítja a fenekét,de így nekem kell megoldanom azzal,hogy simogatom a hasát és a fenekét.Simogattam etetés után(tejet adok neki) és átlátszó folyadék jött ki a fenekéből.Akkor ez most kaki volt vagy pisi?? Légyszi normálisan válaszoljatok!!Előre is köszönöm.

2012. máj. 9. 20:38
 1/7 anonim válasza:
Hát szerintem a hasát ne nagyon piszkáld, mert "megfososodik" és elpusztul. Ennyivel tudok csak segíteni, nem vagyok nagy hozzáértő :D
2012. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tejet ne adjál neki, mert attól megy a hasa! Cumisüvegből etesd, ha tudod.
2012. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni állateledel boltban macskatej pótlót, azt vegyél neki, a tejtől könnyen elpusztul. Langyos nedves (nem vizes, csak nedves) ruhával finoman dörzsölgesd a hasát, fenekét. Ezt jól csináltad!:)
2012. máj. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz akkor rakj fel egy képet a cicáról úgy könnyebb megmondani mennyi idős lehet.Egy 4 hetes cicának már adhatsz babytápot vízbe áztatva(felpuhítva)illetve még cicatej(tápszer,állapatikába kapható)kellene neki.

Szerintem pisilt a kicsi :) Langyos vízes vattával simogas a végbélnyílást kaja után amíg nem jön a kaka.Rakhatsz neki almot is be hisz ennyi idősen már oda is járnak.

A pocakját simogathatod kényeztetésből nem fog "megfostosodni".

2012. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha túl drágának találod a cica tejet,akkor már nagyobb koában adhatsz neki sima boltban kapható laktóz mentes tejet is! Ugyanaz,mint a cica tej! A fenekét langyos vizes ruhával törölgesd meg! A pociját azért kell simizni,mintha anya nyalogatná,mert segít emészteni a cicának! :) Sok sikert a kis kedvenchez! :)
2012. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehéntejet ne adj neki.Az én macskámnak kb. egy éve született 4 kiscicája,és egy idő után kezdett kevés lenni a teje(4-5 hetesek voltak a picik).Az állatorvos azt mondta,hogy vegyek nekik a patikában babáknak való tápszert.Vízzel elkevertem 1-2 kiskanálnyi port,és azt kapták.Egy 4 hetes kismacska már kaphat junior nedves eledelt is,8 hetes kortól pedig száraztápot.
2012. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:) Babatápszert adok neki.Már az alomra is kezd rászokni,és állandóan rágja a lábam.Olyan édes..:))) Majd ha tudok rakok fel képet,mert nem tudom hány hetes,de még elég pici..
2012. máj. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!