Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa kiscicát hol találok...

Perzsa kiscicát hol találok 10 ezer forint körüli árral! S Sajnos nagyon drágán vannak interneten, és mivel még diák vagyok nincs állandó jövedelmem, nem tudok sok pénzt kiadni egy cicáért.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 22:46
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
találtam sziámi cicust azok nem olyan drágák viszont gyönyörűek, így emelett döntöttem:)
2012. máj. 13. 22:04
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ló jó a szamár is :) A thai cica se 10 ha rendes tenyésztőtől veszed.Itt látom az volt a lényeg,hgy villogni lehessen a cicával....
2012. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

A 19:06-os vagyok, aki a tenyésztőtől vásárlást ajánlotta, főleg egészségügyi kockázatok miatt. Képzeld, leírhattam volna ezt, amit most, ha tudom...

Az első "fajtatiszta" cicus, akit vettünk pár éve (mikor pici voltam, volt egy perzsánk is), egy sziámi volt, Frici, imádtuk. Hízelgős és beszédes volt. Olcsón volt a Vateráról. Körülbelül két-három hétig élt velünk, Aztán nagyon beteg lett, felutaztam vele egy állatkórházba, ami 40 km-re volt, de nem számított, csak segítsenek rajta, miért fogy, de közben miért puffadt a hasa, miért sír, ha megnyomjuk? Folyadékot találtak a hasában, leszívtak belőle, kielemezték. A diagnózis: fertőző hashártyagyulladás, pár hónapig még élhetne gyógyszerekkel, de mindenképp csak szenvedne, és végül elpusztulna... A kezeim között halt meg.. Egy nagyon kedvesnek tűnő, középkorú hölgytől volt, aki sziámikat szaporít, az állatorvos szerint még ott szedhette össze. Ez be is igazolódott, sok állata elhullott, de nem állt le a szaporítással. Nem kívánom neked azt az élményt, borzasztó sokat sírtam miatta, még akkor is dorombolt, mikor beadták neki a két halálos szurit, előbb azt, amit műtéteknél használnak, majd mikor elaludt, a halálost. És utána vártunk... Meghallgatták, ver -e még a szíve, kicsit később újra, majd megint, nekem meg csak folytak a könnyeim... A lelkem egy darabja is meghalt vele. Az a nő, akitől vettük, felajánlotta, hogy ad egy másikat olcsóbban, de nem éltünk az ajánlattal. Akkor döntöttem el, hogy SOHA nem fogok állatot venni szaporítótól, és azért írtan neked tegnapelőtt is ezt. Vagy fogadj örökbe, vagy gyűjtögess még, de ha nem akarod ezt átélni, ne támogass szaporítókat! SOHA!

2012. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szomorú történet :( Úristen.. Nem szeretném átélni azt amit te :( Egyébként feladtam egy hirdetést hogy 18 ezerig perzsa kiscicát szeretnék és egy nagyon kedves néni írt egy üzenetet, hogy perzsa cicája fialt, mindet el is adta de az utolsót, a legszebbet meg akarta tartani magának, csak közben a másik nőstény cicusa is lefialt és lett még egy alom, ráadásul költöznek és nem bír annyi cicust magával vinni. 18 ezer forintért nekem adná, gyönyörű kiscica, rögtön szerelmes lettem belé, felhívtam a nénit és 45 percet beszéltünk telefonon, azt mondta a cicát csak nekem szánja senkinek nincs meghirdetve és amint összegyűjtöttem a pénzt menjek el érte. Ennél tündéri kiscicát nem is találtam volna sehol! Pont ilyet szerettem volna, annyira gyönyörű!:) Az utolsó kommentelőnek pedig csak annyit mondok hogy szomorú hogy ilyen történt remélem ritka az ilyen és nem fog megtörténni velem is :( remélem azóta találtál egy cicát akit ugyanennyire szeretsz!:)
2012. máj. 14. 19:56
 25/30 A kérdező kommentje:
ja és nem 'villogni' akartam a cicával, hanem közben megtetszett a sziámi is és sokan ajánlották is, így úgy gondoltam lehet szerencsét próbálok egy olyannal, és mint előbb leírtam PERZSA cicát vettem és hihetetlenül örülök neki! Büszke lehetsz magadra te is meg az összes többi rosszmájú is, segítséget vártam azért írtam ide kérdésemet, nem az ilyen alaptalan idióta feltételezéseket olvasni mint pl a tiéd :) ennyi
2012. máj. 14. 20:02
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok!Gondolom a néni bemutatta a teszteket!(FIP,FIV,FeLV és PKD)Ezek a rosszmájúak majd röhögnek mikor azt írod,hogy segítség mi baja a macskámnak....
2012. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na, lett olcsó macskád?
2012. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Feladtál egy hirdetést ami szerint 18 ezerért akarsz cicát..a néni kapott az alkalmon és jól átvert :)) Gratulálok!Szerinted 80 alatt mért nem ad tenyésztő macskát?...Innentől meg majd jönnek ide tőled az egyéb kérdések is,mert semmit nem tudsz ami nem is baj,de legalább hallgasd meg azt aki ért a perzsához és ne oszd ki,mert így a jövőben nem fogsz kapni korrekt segítséáget.
2012. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező tipikusan a hülye proli magyarországi idióta macskatartó. Mikor írta, hogy 8 évig élt az előző cicája, elszállt az agyam. komolyan ennek még mentett macskát sem adnék, agyrém! ha valakinek elütik a macskáját 8 évesen az érdem? Mikor egy macska 20 évet élhet genetikailag??? idióta ostoba LIBA!!!És képes volt a hülyéje fizetni egy szélhámosnak egy besikerült alomért, hát ez elképesztő. nyilván a némber aki átbaszta ezt a kis ostoba csitrit sem ivartalanításra fogja azt a pénzt költeni. az egész sztoriban csak a macskákat sajnálom illetve a menhelyeket és macskamentőket, akik pont az ilyen ostoba kártékony idióták tevékenysége miatt kell emberfeletti teljesítménnyel küzdeniük. Fú de felhúztam magam...
2013. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azért rakhatnál be képet a csoda macskáról :)
2013. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!