Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica lába rosszul áll, mit...

Kiscica lába rosszul áll, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik 1 hetes múlt kiscicánk nagyon nyávogott, megnéztem és a lábai nagyon furán állnak, mintha görcsbe lenne vagy ki lenne törve. Az egyik tapija már kezd belilulni. Nagyon félek, hogy az anyacica csinál vele valamit.

Ha hazaér anyum felhívjuk az állatorvost, de addig is mit csináljak? Kicsit maszíroztam és próbáltam helyreállítani, de nem sikerült, mindig visszament. Szegény magaalatt vonszolja és nyávog. Csak ketten vannak cicák, így kevesebb az esély, hogy valaki ráfekszik. Szerintem eleve ráfeküdt az anyacica és azért ilyen.


(Tudom, hogy ivartalanítani kell, ezután visszük is az anyukát)



2012. máj. 14. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
néha azt kell figyelembe venni neki mi a jobb. azért vigyétek le egy másik orvoshoz és ha ő is az altatást javasolja akkor tényleg az ő érdekében, altassátok el :(
2012. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!