Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr macska elvihette a...

A kandúr macska elvihette a kismacskákat?

Figyelt kérdés
Éjjel lefialt a macskám. mikor utoljára bent voltam nála, akkor született meg a harmadik. reggel, már csak kettő volt ott, de csak 1 élt. amelyik már nem élt az lehetett a negyedik, mert a 3. más színű volt. Nemtudom, hogy az anya cicám vihette-e el a másik kettőt, vagy a kandúr. Próbálom kilesni, hogy merre megy az anya, de nem igazán mozdul attól az egytől.
2012. máj. 16. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen! Ez sajnos előfordul! Elviszi őket, hogy tudjon a nőstény vele foglalkozni! Önző, sajnos el is pusztítja őket!
2012. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha az anya elviszi a cicáit, akkor sorban egymás után mindet viszi, ha ennél az egynél marad, akkor szerintem valami más vitte el a többi cicust..állítólag a kandúrok is bánthatják, de én még nem találkoztam olyan esettel
2012. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb négy született,egyet megfojtott,egyet megevett(!!) csak a koponyája maradt,egynek eltörte a nyakát egy kandúr. A negyediket megmentette az anyja. Borzasztó volt.
2012. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvihette, sőt meg is ehette. Ez sajnos előfordul a macskáknál! Sosem felejtem, egyszer kiskoromban alig vártam, hogy lássam a kiscicákat a mamámnál, szaladtam oda és nyitottam ki az ajtót és az a látvány fogadott, hogy a bak macska éppen rágta a picit.
2012. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer kóbor kutya vitte el a kiscicákat.
2012. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy a kandúr bánthatja a kiscicákat.

Nálunk olyan történt, hogy megszületett 5 kiscica, elmentem dolgozni, amire hazaértem, már csak 4 kiscica volt életben, meg némi vérfolt a szőnyegen. A mai napig nem tudom, hogy az anyuka vagy az apuka pusztította-e el a kicsit, de még egy szőrcsomó sem maradt belőle.

Mivel lakásban tartott cicákról van szó, az idegen macska kizárt.

Két almot neveltek fel együtt, semelyik másik kölyköt nem bántották, valószínű, az az egy életképtelen volt.

Aztán hozzánk került egy harmadik cica, aki ráadásul vemhes volt, és a kandúrom annak a kölykeit is a szárnyai alá vette, nyalogatta, gondozta őket, amikor nagyobbak lettek játszott velük. Igazi mintaapa vált belőle, bár ekkor már ivartalanítva volt.

Szóval ilyen is van.

2012. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!