Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámon van egy seb de...

A macskámon van egy seb de már máskor is előfordult ugyanilyen ez valami betegség, komolyan baj lehet?

Figyelt kérdés

Először a száján most pedig a lábán jött ki középen egy lyuk és körülötte picit dagadt és ott nincs szőr.

Én valami fekélyhez hasonlítanám.Anyum szerint csak verekedett de ha verekdett volna szerintem nem iylen sebe lenne.

Előre is köszönöm a segítséget


2009. jún. 26. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi macskánkon is voltak már ilyenek, meg is mutattuk dokinak, és igaza van anyukádnak, tényleg csak verekedéstől vannak. Kenjétek be neki Betadine-nal, mást nem kell tenni vele, elmúlik majd magától.
2009. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha kan a kkor lehet verekedett!De a macskákon sajna vannak ilyen hegek gyulladások!Az a gond hogy van olyan is pl mamámnak volt a macskáján hogy a fülénél elkezdett seblenni egyre jobben terjedt azon a terülten majd a füle is elfogyott, mindig vakarta .voltunk dokiknál vele többnél is állatkorházban is voltunk minden ki mást adott rá . nem javult ráment a szemére eszméletlen csunya volt. és elkelett altatni az állatorvos mondta hogy rohadt a macska ragályos betegség macskáknál!és ez abból adódik hogy ha nemkezeltetik időben ha rühes,ésmár a rühesség elleni cseppek sem hatnak!!!!!Ezt a mesét nem teljesen hittem el de mindegy!!!!


de ez tuti nem az mivel az vérzett folyamatosan hiába kentük,majd bevarasodott mindha gyógyulna de mindig kivakarta és igy ment tovább a többi terültere!

2009. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen kan. Köszönöm szépen a válaszokat :)
2009. jún. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!