Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kiscicát,...

Szeretnék egy kiscicát, mennyi idő lesz mig szoba tiszta lesz?

Figyelt kérdés
Volt,hogy össze vissza pisilt vagy kakilt és egyebek? Szobatisztaság mennyi idő? Kutyámnál volt régen kiskorában de nem tudom,hogy macskáknál hogy van.

2012. máj. 18. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pár hónap de szoktatni kell mert magátol nem lesz szobatiszta
2012. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

hát ezt én is szeretném tudni, mert én is szeretnék egy cicát már elég régóta, csak félek h összepiszkol mindent :S

ráadásul ha valaki lenne olyan kedves üzenetbe írhatna nekem, hogy hogyan lehet szobatisztaságra nevelni! nekem is volt kutyám, de azt lehetetlen alomra szokatni :S

2012. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból a cica rendkívül okos, a mieink már 6-8 hetes korukban is alomba intézték a dolgukat.
2012. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mikor az én cicámat hoztuk el kertből( 6 hetes korában kb. ) ahogy kivettem a szállítóboxból az alomra tettem, onnan menekült be az ágyam alá. 2-3 napig nem mert előjönni, és sírt az ágy alatt, de wczni még ekkor is kijött :))(közel volt az ágyhoz amúgy) azóta szobatiszta, csak vigyázni kell, hogy mindig tiszta legyen az alom, különben máshova fog menni. ( volt már rá példa. ) ja, és mindenképpen ivartalaníttasd, mert jelölnek, az enyém lány, de még ivartalanítás után is megesik, hogy a táskámba pisil..

de egyébként irtó édes, most is az ölemben fekszik:)

2012. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést? Van egy helye, ott van egy alom, a macska sosem csinál máshová!!!!! Az enyém akkor azonnal szobatiszta lett, azt hittem ez a normális.
2012. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2. nekem 8 éve van kiskutyám,alommra nem akartam volna soha szoktatni a kutyát,az macskának valo,erre van a kutyus pelenka :P
2012. máj. 18. 18:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Első alkalommal, amikor pisilt, odavittük az alomhoz, beletettük, azóta szobatiszta.
2012. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mi azt csináltuk, hogy ha valahova odacsinált akkor zsepivel felitattuk vagy összeszedtük és az alomba raktuk aztán megmutattuk neki, hogy hol van, meg volt olyan is, hogy csak simán megfogtam és beleraktam az alomtálcába a cicát, és maradt is wc-zni. Persze balesetek mindig történnek, volt olyan, hogy éjszaka becsúszott egy egy kaki...
2012. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nálunk volt olyan is, hogy hajnali fél 3kor ágyneműt kellett cserélni... :D
2012. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Irjatok privátot erre: nos apa amiatt nem szeretne macskát mert fél hogy elszökik. ugye most megvennénk hazahozzuk de ha 1 év mulva elköltözünk akkor ki fog szökni és ide fog visszajárni? még akkor is ha szoba cica lenne hogy nincs kiengedve? ez igaz hogy mindig odaszökik vissza ahova először vittük akkor is ha elköltüztnk?
2012. máj. 18. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!