Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kiscicát,...

Szeretnék egy kiscicát, mennyi idő lesz mig szoba tiszta lesz?

Figyelt kérdés
Volt,hogy össze vissza pisilt vagy kakilt és egyebek? Szobatisztaság mennyi idő? Kutyámnál volt régen kiskorában de nem tudom,hogy macskáknál hogy van.

2012. máj. 18. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. A macska oda megy, ahol enni kap. Mi már költöztünk cicával, és nem szökött el. Nagymamám minden télen felköltözik anyukámékhoz Pestre a cicájával, meg sem próbál elszökni. Meg fogja szokni, főleg, ha szobacica lesz.
2012. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt gond. pici korában hoztuk el, megmutattuk neki h hol van az alom, és rögtön ott végezte a dolgát. az már más kérdés, h nagyon kényes és ha picit is koszos az alom, akkor az ágyunkra pisil :)
2012. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk igen egyszerűen ment. Utcacica, mielőtt lakásba hoztuk volna, dokinál startoltunk, majd a lakásba beérve az első dolog, amit látott, az alom volt, oda tettem be. Onnan indult felfedezni, és első perctől oda intézte a dolgát!
2012. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Balogh Anita13 válasza:
az én cicám most 6 éves mikor eléraktam a macskaalmot beleszagult s már pisilt is ijen dolgokba a macska nagyon okos...:)
2012. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!