Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam alomra?

Hogy szoktassam alomra?

Figyelt kérdés

Most 7 hetes, és már jópár napja nálunk van. Próbáltam, hogy ráteszem, és kapirgálok, akkor el is végzi, de ha én nem vagyok ott, szerintem nem oda megy, mert ma is éreztem a teraszon a pisi szagot.

Kakit odavégzi, mert naponta sokszor ráteszem az alomra, hogy nehogy máshova rakja, de lehet, hogy azt se tudná az alomra.

Ez ennyi ideig tart (hetekig?) vagy én rontok el valamit?

Olvastam (itt is többek között), hogy oda megy, ahol érzi a szagot. Lehet, hogy azért mert ottmaradt a szag?


2009. jún. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb kakil tedd be a kakit is az alomba meg őt is. És domestossal vagy más egyéb fertőtlenítővel jól pucold meg ahova ürített, mert alóban visszamegy a szagra.
2009. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most találtuk meg, kinn száradt a szállítóbox abba pisilt,és a virág cserépbe kakilt.

lőzőleg azthittük, hogy kicsi az alom, de a virágcserép kb negyedakkora..^^'

2009. jún. 27. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami nem kóser az alommal. Nézd meg messze van-e az ételétől, nyugis helyen van-e, illetve nem illatosított az alom, vagy fertőtlenítőszagú ami elriasztja.

Az enyémet homokra tettem először ( kintről hoztuk),rátettem, szinte azonnal elvégezte. Ha ez megvolt majd a wc-be a normál almot és alomtálcát, rátettem megint, és innentől sima az ügy. Próbáld elzárni vagy elrakni azokat a helyeket amikre még elvégezheti, arra az időre amig nem szokik az alomra....


Általában nem szokott a macsekoknál az alomra szoktatással gond lenni.

2009. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Homok van neki is.

Most elzártuk a dolgokat ahova kakilhat/pisilhet.

Nem tudom mi baja lehet vele, mindig tiszta meg minden...

2009. jún. 27. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Mutasd meg neki, hogy kell!
2009. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél neki a kimondott almot vagy a legjobba műtrágya. De tényleg. Amúgy legtöbb macsek amúgy is szoba tiszta. De a műtrágyát tényleg próbáéd ki nekem is úgy szokott oda a cicám.
2009. júl. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!