Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valyon a szokott helyén fog...

Valyon a szokott helyén fog szülni?

Figyelt kérdés
Hello.Van egy cicusom és valoszínû h. egy héten belul szülni fog.De van egy kutyusunk is csak õ 8 méterre ki van kötve de nagy az udvarunk és tesommal elszoktuk engedi amikor ki megyunk hozza.Se ilyankor megkergeti a cicát, van a cicusnak egy külön cicaháza csak nem tudom h.vajon odaszülie hozzank ahol van kutya vagy mashova mert mi etetjuk õt, a kutya is csak neha kergeti meg ,nagyon ritkan
2012. máj. 20. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyvárosban laktok akkor nagy eséllyel oda, de ha vidéken akkor máshova is. Hanyadik szülése?
2012. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az elsõ,Miskolcon lakom a vadaspark kornyeken
2012. máj. 20. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon még nem nagyon jártam, ezért ha sok autó megy arra, sok bolt van ott, nincsenek a közelben kertes házak, akkor nagyon nagy eséllyel ugyan oda, ha viszont fordítva, akkor máshová is, első szülést legtöbbször (vannak kivételek) otthon végzik el.
2012. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi cicáink mindig otthon szülnek. Falu, kertes ház, sok cica-kutya. Sőt, általában jelzik, h akció van. Segítséget nem igényelnek, de símogatást, a gazdi jelenlétét igen. Szerintem vigyétek be a lakásba, h szem előtt legyen!
2013. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!