Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote II-n melyik szülésznővel...

Sote II-n melyik szülésznővel szokott dolgozni Dr. Kósa Zsolt? Szült vagy fog szülni mostanában valaki nála? Valamilyen Annát hallottam, létezik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nemsokára nála szülök. Már meg akartam kérdezni őt a szülésznőről, de mindig elfelejtettem..
2010. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikorra vagy kiírva? Megírod majd, hogy mit mondott? Őt már kérdezted, mennyi lesz a szülés?
2010. szept. 13. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kósa doktornál szültem 2 éve,nagyon szeretem őt!

Nekem annak idején azt mondta,ő nem dolgozik konkrétan egy szülésznővel,hanem aki éppen ott van.

Ha ajánlhatok valakit,akkor Zsoldosné Eta,igaz én nem vele szültem, de nagyon sok jót hallottam róla!

A dokotor úr 80 ezer forintot kér a szüléséért mostanában (nekem akkor azt mondta,annyit adok amennyit gondolok, 30 ezer forintot kapott), higyjétek el megérdemli!

26 hónapos nagy fiú anyukája

2010. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezném, hogy beszéltél már a dokival?
2010. okt. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!