Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány cicát?

Fiú vagy lány cicát?

Figyelt kérdés
Van egy kertben tartott 1 éves fiú cicám és szeretnék mellé egy másik kiscicát. Fiút vagy kislányt válasszak?
2012. máj. 23. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőstény,mert ha hím,akkor verekednek.De akár milyet választasz: ivartalaníttasd!
2012. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kifejezetten jóban van a két fiú macska, sose verekszenek egymással, úgyhogy ez totál változó, nem lehet előre kiszámítani, olyan cicát válassz, aki elsőre nagyon megtetszik, mindegy h fiú vagy lány.
2012. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nőstényt.
2012. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ivarérett korukban még egy tálból sem hajlandó enni a két fiú cica,nincsenek kivételek.Na jó:ha heréltek,de az már más téma,kedves második :)
2012. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem jobban szeretem a kandúrokat, mint a lány macskákat. Volt nőstényem, hímem egyaránt, de a szaporulatok elkerülése miatt inkább kandúrokat tartok. Nekem sem veszekedtek sose. A mostani meg maga van, maximum az idegen kandúrokat üti-vágja
2012. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért javaslom a kandúrt, mert egyszerűbb műtét az ivartalanítása és olcsóbb is.

Ha ivaros nőstény cicád lenne, akkor állandóan kismacskák születnének és nem is élne olyan hosszú ideig emiatt. Ha pedig ivaros kandúr, akkor nem biztos, hogy a kicsi ivarérése után kijönnének egymással, nincs rá semmilyen garancia. Szóval mindenképp ivarérés előtt ivartalanítani kéne, bármilyen neműt is válassz.

2012. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ivartalaníttatni kell ezért hímet ajánlok mert annak olcsóbb és egyszerűbb is.
2012. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!