Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetünk a kismacskánk...

Mit tehetünk a kismacskánk szemével?

Figyelt kérdés

a kismacskán olyan 1 hónapos, de 1-2 napra már elkóborolt, de elötte valamit elkapott az annyjától és tiszta gennyes a szeme meg össze van ragadva neki. az anyja már nem érzi rajta a szagát ezért nem nyalogatja neki hogy gyógyuljon és így nem lát semmit a cica.

Orvost nem szeretnénk hívi mert nagyon drága itt nállunk, de mit lehet csinálni a szemével hogy jobb legyen neki ?


2009. jún. 29. 13:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát mi anyámék sima szemcseppel csepektették a szemét ( azzal ami ilyen 1 adagos kis izékben van) már kicsit ki tudja nyitni a szemét és legalább a lépcsőn nem esik már le
2009. jún. 30. 17:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Humán gyógyszert TILOS állatnak adni. Ha az én macskámról lene szó, akkor szóba sem jöhetne, hogy macskanáthás lehet, hisz az összes oltása utána engedném csak ki, amikor már védett a fertőző betegségek ellen. Ha ennek ellenére ilyen állapotba kerülne, akkor azonnal rohannék az orvoshoz és nem játszanék a szeme világával vagy az életével. Nem kuruzsolnám az internetes névtelen és arctalan 12 éves gyerekek rossz tanácsaival. De ezt csak úgy tehetem meg, ha felelős állattartó vagyok!
2009. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

hát aki megteheti az tegye is meg

csak éppen a macskát bezárjuk egy dobozba és mindíhogy meg tud szökni

vakon nem tudom hova megy de mostanában nem is lehet látni

2009. júl. 2. 09:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki meg nem teheti meg, hogy oltatja és dokihoz viszi a beteg állatát, akkor az miért tartja? Szerinted ez jó neki? Szerinted szeret beteg lenni ellátatlanul és szeret majd elpusztulni fájdalomban valódi ok nélkül? Felelőtlenül ne tarts állatot. Állatkínzásnak minősül, ha a saját állatot betegen szenvedni hagyod.
2009. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

és szted direkt hagyom szenvedni

az anyja ide szülte és nem tudunk vele mit tenni mert senkinek nem kell

2009. júl. 3. 12:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, akkor most már nem is a te macskád, mi? Pedig a kérdésfeltevésben még az volt. Én csak annyit kérek, hogy ne nézd, ahogy szenved. Akár a tiéd, akár nem.
2009. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!