Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik ilyen keveset...

Miért nem eszik ilyen keveset a macskám?

Figyelt kérdés
Szárazakból már szinte mindent kipróbáltam neki. Royalból 1-2 félét eszik meg azt is csak nyammogva. Kitekat, Friskies, Flatazor, Iams, Euka... (nemtudommi), Select Gold, Purina One. Ezeket csak akkor eszi meg ha 1 napig nem kap mást. Konzervet is alig eszi. Ott is próbáltam már sokfélét. A 80-100 grammos alutasakosokat 2-3 szorra eszi meg. A többi macsek egy 100 grammost lazán felfal. Emberi kajából semmit nem eszik meg csak néha virslit meg husit 1-2 falatot aztán több nem is kell neki, tej sem érdekli őt. 1,5 éves, 3,8 kiló. Vidám, mozgékony, hízeleg, gyönyörű a szőre is, de mintha kicsit sovány lenne. Nem férges, kapja a strongholdot. Tanácstalan vagyok miérteszik ilyen keveset :(

2012. máj. 26. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
neki ennyi kell. miért kéne sokat ennie?
2012. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi szárazat eszik naponta?Valószínűleg elég annyi neki,amennyit megeszik.A nővérem ivartalanított nőstény cicája naponta 50 g alutasakost eszik+száraz.
2012. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

majd megeszi ha éhes lesz, lehet szokott enni a szomszédba

(ha kinti cica)

nekem is volt amikor pár falatot ettek csak,de most pár hete megjött az étvágyuk :)


és nembiztos, hogy sovány lehet, hogy csak olyan vékonyka a testalkata van, mint az enyémnek, akár, hogy etetem nem hízik, de még csak az sem látszik meg rajta, hogy evett ugyan olyan lapos a has kaja után is

2012. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

benti cica , máshol nem nasizik.

szárazat kb 1 marékkal eszik egy nap. azt grammra nem tudom, de ha decis pohárhoz hasonlítom, kb 1 deci száraz.

lehet hogy neki elég, de soványka. felülről a pocija be van esve és ha megsimizem a hátsó lábainál érzem a csontot. :(

2012. máj. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!